0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Wunderwaffle

Viac pohľadov

Wunderwaffe

Dostupnosť: Skladom

37,90 €

* Povinné pole

37,90 €

Detaily

  1. Silná predtréningovka s DMAA, Yohimbine HCL, vitamínmi, aminokyselinami
  2. Zaručuje maximálny výkon pri tréningu
  3. Zlepšuje vytrvalosť a výkon pri tréningu
  4. Zaručuje perfektný focus
  5. Zvyšuje svalovú pumpu
  6. Napomáha pri odburavaní tukov 

Wunderwaffle je skvelá predtréningovka s ohromnou silou, takže sa môžete tešiť na maximálny focus pri tréningu, napumpovanie svalov a zlepšenú výdrž. Vďaka Wunderwaffle budete môcť trénovať intenzívnejšie, dlhšie a tvrdšie a zároveň budete cítiť väčšiu motiváciu prekonávať samých seba.

Wunderwaffle okrem najsilnejšieho stimulantu DMAA obsahuje aj látky ako Yohimbín HCL, Agmatin, vitamíny, aminokyseliny a mnoho ďalších skvelých zložiek. To vám nielen poskytne všetko, čo potrebujete pre efektívne a intenzívne cvičenie, ale wunderwaffle tiež stimuluje rast svalov a stratu tuku. 
Telu zároveň dodáte množstvo dôležitých látok a živín, ktoré potrebuje na spaľovanie tukov, väčšiu výdrž, výkon, silu a budovanie svalov. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30-45minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie