0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane Labz Psychotic Black

Viac pohľadov

Insane Labz

Insane Labz Psychotic Black

Rýchly prehľad

Nový Psychotic Black od Insane Labz je ďalšia skvelá predtréningovka v rade Psychotic ktorá v tebe prebudí zviera!

Dostupnosť: Skladom

35,90 €

* Povinné pole

35,90 €

Detaily

Nový Psychotic Black od Insane Labz je ďalšia skvelá predtréningovka v rade Psychotic! 

Ľudia si požadovali novú predtréningovku s menším obsahom kofeínu ale stále dostatočne silnú aby v tebe prebudila zviera! A tak prišiel na svet nový Psychotic Black!

Psychotic Black obsahuje 3 druhy kofeínu ktoré sú perfetkne vyvážené. Bezvodný kofeín, citrát kofeín a malát dicaffeine.

Psychotic od Insane Labs je oproti iným predtréningovkám v tom taký výnimočný, že obsahuje patentovanú zložku AMPiberry. Táto zložka má za následok zvýšenie účinnosti obsiahnutých látok v produkte ako kofeín, taurín, beta-alanín a podobne. Zároveň táto zložka pomáha predlžovať ich účinnosť o 2 až 3 hodiny. Viete si teda predstaviť, že to je naozaj šupa!

O čistotu obsiahnutých látok sa taktiež nemusíte báť pretože Psychotic sa vyrába s zariadeniach certifikovaných cGMP. Psychotic prechádza prísnymi, mikrobiologickými testami, máte tak istotu, že kupujete kvalitný produkt s čistými zložkami v najvyššej kvalite.

  1.       Príliv silnej energie
  2.       Skvelý "focus" na tréning
  3.       Zvýšená sila a vytrvalosť 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Odporúčame užívať 1 odmerku 30-45 min pred tréningom. Po väčších skúsenostiach a otestovaní tolerancie môžete vyskúšať aj 2 odmerky.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie