Product was successfully added to your shopping cart.
Insane Labz Psychotic Black

Viac pohľadov

Kód produktu: 1199aa

Insane Labz

Insane Labz Psychotic Black

Rýchly prehľad

Nový Psychotic Black od Insane Labz je ďalšia skvelá predtréningovka v rade Psychotic ktorá v tebe prebudí zviera!

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

* Povinné pole

34,90 €

Detaily

Nový Psychotic Black od Insane Labz je ďalšia skvelá predtréningovka v rade Psychotic! 

Ľudia si požadovali novú predtréningovku s menším obsahom kofeínu ale stále dostatočne silnú aby v tebe prebudila zviera! A tak prišiel na svet nový Psychotic Black!

Psychotic Black obsahuje 3 druhy kofeínu ktoré sú perfetkne vyvážené. Bezvodný kofeín, citrát kofeín a malát dicaffeine.

Psychotic od Insane Labs je oproti iným predtréningovkám v tom taký výnimočný, že obsahuje patentovanú zložku AMPiberry. Táto zložka má za následok zvýšenie účinnosti obsiahnutých látok v produkte ako kofeín, taurín, beta-alanín a podobne. Zároveň táto zložka pomáha predlžovať ich účinnosť o 2 až 3 hodiny. Viete si teda predstaviť, že to je naozaj šupa!

O čistotu obsiahnutých látok sa taktiež nemusíte báť pretože Psychotic sa vyrába s zariadeniach certifikovaných cGMP. Psychotic prechádza prísnymi, mikrobiologickými testami, máte tak istotu, že kupujete kvalitný produkt s čistými zložkami v najvyššej kvalite.

  1.       Príliv silnej energie
  2.       Skvelý "focus" na tréning
  3.       Zvýšená sila a vytrvalosť 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Odporúčame užívať 1 odmerku 30-45 min pred tréningom. Po väčších skúsenostiach a otestovaní tolerancie môžete vyskúšať aj 2 odmerky.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie