0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
GAT Nitraflex

Viac pohľadov

GAT

GAT Nitraflex

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

* Povinné pole

34,90 €

Detaily

Pre tých, ktorí ešte nezažili silné zloženie nášho vlajkového produktu Nitraflex, sme si istí, že už po prvej dávke vám vyčaria úsmev na tvári. 

Pokročilé zloženie Nitraflexu podporuje:

  1. Silnú svalovú pumpu
  2. Zvýšenie hladiny energie
  3. Zvýšenie sily
  4. Zvýšený fokus
  5. Posilnenie voľného testosterónu
  6. Nižšiu hladinu estrogénu

GAT Sport je VAŠA značka. Sledujeme, počúvame, učíme sa a prispôsobujeme sa vašim vyvíjajúcim sa potrebám. Rovnako ako vaše výsledky v telocvični, aj vy sa musíte vyvíjať a posúvať hranice, aby ste posúvali latku vyššie a robili potrebné zlepšenia, inak nikdy nedosiahnete požadované zmeny. Osloboďte sa! Neuspokojte sa s priemerným vzorcom, keď môžete použiť efektívne predtréningovky ako Nitraflex.

GAT Sport je značka, ktorej môžete dôverovať a ktorá kladie vaše potreby a potreby na prvé miesto, takže môžete dosiahnuť výsledky, po ktorých túžite. S viac ako 86 miliónmi predaných dávok Nitraflexu len začíname!

Obsahuje patentovaný Nitrosigin: Táto neuveriteľne prospešná a patentovaná zložka bola preukázaná klinickým výskumom, že pomáha zvyšovať energiu, zvyšovať prietok krvi, zväčšovať svalový objem a pumpu, zlepšovať mentálne zameranie a bojovať proti poškodeniu svalov pri intenzívnych cvičeniach.

Viac citrulínu na dávku: V Nitraflexe sa používa vyššia dávka L-citrulínu, ktorá pomáha zvyšovať hladinu oxidu dusnatého (NO) na zlepšenie pumpy a zároveň pomáha zlepšovať prietok krvi do pracujúcich svalov na prepravu okysličenej krvi a kľúčových živín.

Vysoká dávka beta-alanínu: Bbola pridaná významná dávka, ktorú môžete cítiť už po prvom podaní. (Beta-alanín môže vyvolať mierne "chodenie mravcov po tele" - to je normálne).

Kofeín pre viac energie: Do zmesi Nitraflex sa pridáva 325 mg kofeínu, čo je viac než dosť na to, aby podporilo vaše energetické potreby vysokej intenzity počas najbrutálnejších tréningov.

Kognitívne zosilňovače: Nitraflex obsahuje jedinečné pomery vedecky overených zložiek a zlúčenín, ako sú L-tyrozín, DMAE, L-theanín a koreňový extrakt Rauwolfia Vomitoria, ktoré vám pomôžu zostať v strehu, intenzívni a zameraní na každú sériu, aby ste sa mohli spojiť s hlbokým prepojením mysle a svalov.

Veľkosť jednej dávky: Pri takomto vzorci sa odporúča iba jedna odmerka (jedna dávka). Neprekračujte jednu odmerku za 24 hodín a Nitraflex nepoužívajte do 5 hodín pred spaním.

Žiadne umelé farby ani farbivá: Vyžiadali ste si to, poslúchli sme, pochopili sme vaše obavy a konali sme. Podľa vášho želania boli z Nitraflexu odstránené všetky umelé farby a farbivá.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie