Product was successfully added to your shopping cart.
GAT Nitraflex

Viac pohľadov

GAT

GAT Nitraflex

Dostupnosť: Nie je na sklade

Detaily

Pre tých, ktorí ešte nezažili silné zloženie nášho vlajkového produktu Nitraflex, sme si istí, že už po prvej dávke vám vyčaria úsmev na tvári. 

Pokročilé zloženie Nitraflexu podporuje:

  1. Silnú svalovú pumpu
  2. Zvýšenie hladiny energie
  3. Zvýšenie sily
  4. Zvýšený fokus
  5. Posilnenie voľného testosterónu
  6. Nižšiu hladinu estrogénu

GAT Sport je VAŠA značka. Sledujeme, počúvame, učíme sa a prispôsobujeme sa vašim vyvíjajúcim sa potrebám. Rovnako ako vaše výsledky v telocvični, aj vy sa musíte vyvíjať a posúvať hranice, aby ste posúvali latku vyššie a robili potrebné zlepšenia, inak nikdy nedosiahnete požadované zmeny. Osloboďte sa! Neuspokojte sa s priemerným vzorcom, keď môžete použiť efektívne predtréningovky ako Nitraflex.

GAT Sport je značka, ktorej môžete dôverovať a ktorá kladie vaše potreby a potreby na prvé miesto, takže môžete dosiahnuť výsledky, po ktorých túžite. S viac ako 86 miliónmi predaných dávok Nitraflexu len začíname!

Obsahuje patentovaný Nitrosigin: Táto neuveriteľne prospešná a patentovaná zložka bola preukázaná klinickým výskumom, že pomáha zvyšovať energiu, zvyšovať prietok krvi, zväčšovať svalový objem a pumpu, zlepšovať mentálne zameranie a bojovať proti poškodeniu svalov pri intenzívnych cvičeniach.

Viac citrulínu na dávku: V Nitraflexe sa používa vyššia dávka L-citrulínu, ktorá pomáha zvyšovať hladinu oxidu dusnatého (NO) na zlepšenie pumpy a zároveň pomáha zlepšovať prietok krvi do pracujúcich svalov na prepravu okysličenej krvi a kľúčových živín.

Vysoká dávka beta-alanínu: Bbola pridaná významná dávka, ktorú môžete cítiť už po prvom podaní. (Beta-alanín môže vyvolať mierne "chodenie mravcov po tele" - to je normálne).

Kofeín pre viac energie: Do zmesi Nitraflex sa pridáva 325 mg kofeínu, čo je viac než dosť na to, aby podporilo vaše energetické potreby vysokej intenzity počas najbrutálnejších tréningov.

Kognitívne zosilňovače: Nitraflex obsahuje jedinečné pomery vedecky overených zložiek a zlúčenín, ako sú L-tyrozín, DMAE, L-theanín a koreňový extrakt Rauwolfia Vomitoria, ktoré vám pomôžu zostať v strehu, intenzívni a zameraní na každú sériu, aby ste sa mohli spojiť s hlbokým prepojením mysle a svalov.

Veľkosť jednej dávky: Pri takomto vzorci sa odporúča iba jedna odmerka (jedna dávka). Neprekračujte jednu odmerku za 24 hodín a Nitraflex nepoužívajte do 5 hodín pred spaním.

Žiadne umelé farby ani farbivá: Vyžiadali ste si to, poslúchli sme, pochopili sme vaše obavy a konali sme. Podľa vášho želania boli z Nitraflexu odstránené všetky umelé farby a farbivá.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie