0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hazard Core Ashes DMAA

Viac pohľadov

Hazard Core Ashes

80 3 100 0

Dostupnosť: Skladom

47,90 €

* Povinné pole

47,90 €

Detaily

Nová skvelá predtréningovka Ashes od Hazard Core obsahuje 4 veľmi vyvážené skupiny zložiek ktoré vám zaručia že každý tréning s touto predtréningovkou bude skutočne zážitok! 

NITRIX OXID SYSTEM:
Oxid dusnatý je kľúčovým spojencom pre všetkých ľudí, ktorí chcú cítiť intenzívnu svalovú pumpu. Preto je prvý komplex obsiahnutý v posilňovači Ashes navrhnutý tak, aby posilnil syntézu oxidu dusnatého a zvýšil intenzitu pumpy. Tento komplex zahŕňa látky ako:

– Beta-alanín – populárny beta-alanín je najlepšie preskúmaný doplnok stravy pre športovcov. Pravidelné užívanie beta-alanínu výrazne zvyšuje cvičebnú kapacitu, vďaka čomu svaly zvládajú výraznejšiu záťaž.

– Citrulín malát – kombinácia citrulínu s kyselinou jablčnou výrazne zvyšuje úroveň absorpcie tejto aminokyseliny. To je veľmi dôležité, pretože citrulín má veľmi pozitívny vplyv na prácu obehového systému. Vďaka tomu sú svaly efektívnejšie zásobované kyslíkom, čo navyše zvyšuje ich vytrvalosť.

– Arginín ketoglutarát – bez adekvátneho arginínu by bola praktická syntéza oxidu dusnatého úplne nemožná. Nečudo, že Hazard Core obohatil svoj doplnok o prímes arginín alfa-ketoglutarátu. Táto forma aminokyseliny sa vyznačuje lepšou asimilovateľnosťou a účinnejším účinkom.

– Arginín nitrát – pre ďalšie zlepšenie účinnosti suplementácie sa výrobca rozhodol použiť až tri formy arginínu. Preto okrem opísaného alfa-ketoglutarátu obsahuje predcvička aj dusičnan arginín s rovnako vysokou úrovňou asimilácie.

– Arginín silikát (stabilizovaný inozitolom) – najpokročilejšou formou arginínu je však arginín silikát vytvorený dodatočným použitím inozitolu. Synergické pôsobenie všetkých troch vyššie opísaných foriem arginínu posunie syntézu oxidu dusnatého vo vašom tele na úplne novú úroveň intenzity!

– GPLC (Glycine Propionyl-L-Carnitine) – okrem arginínu stavil Hazard Core aj na tri rôzne formy karnitínu, ďalší doplnok, ktorý je dobre známy všetkým športovcom. Prvým z nich je glycín propionyl-L-karnitín. Táto zlúčenina viditeľne rozširuje cievy, čím zlepšuje transport krvi do svalov.

– ALC (Acetyl-L-Carnitine) – acetylovaná forma L-karnitínu pôsobí trochu inak. Okrem vyššie uvedenej vazodilatácie ALC urýchľuje regeneráciu svalov po tréningu a znižuje bolestivosť svalov.

– L-karnitín tartrát – rovnako zaujímavý je účinok L-karnitín tartrátu. Niektoré štúdie ukázali, že táto zlúčenina môže dodatočne ovplyvniť syntézu a následné použitie testosterónu. Preto kombinácia všetkých troch foriem L-karnitínu vytvára veľmi priaznivú synergiu. 

CELL VOLUMIZING ATP COMPLEX: 
Bez ATP, teda energie produkovanej bunkami tela, by sme nežili a nevykonávali každodenné činnosti. Syntéza ATP u všetkých športovcov by preto mala byť čo najpraktickejšia. Teraz sa o to môžete postarať s unikátnym komplexom podporujúcim syntézu ATP. Obsahuje:

– Kreatín malát – tri formy arginínu a karnitínu nie sú všetky, pretože Hazard Core použil až štyri stavy kreatínu na vytvorenie komplexu ATP. Prvým je samozrejme malát, ktorý poskytuje viditeľný nárast sily bez zvýšenia zadržiavania vody v tele.

– Kreatín hydrochlorid (kreatín HCL) – v mnohých štúdiách mal kreatín HCL výrazne vyššiu biologickú dostupnosť. Preto má jeho pridanie veľmi priaznivý vplyv na účinnosť suplementácie.

– Kreatín nitrát – kreatín sa ukladá hlavne vo svalovom tkanive, čo znamená, že sa tam musí dostať ako prvý. Preto kreatínnitrát účinne rozširuje cievy, aby sa kreatín rýchlejšie dostal k poškodeným svalovým vláknam.

– Kreatínfosfát – svalové tkanivo obsahuje aj fosfokreatín, ktorý sa priamo podieľa na syntéze ATP. To znamená, že vyššie hladiny tejto zlúčeniny môžu zintenzívniť procesy súvisiace s produkciou bunkovej energie.

– Agmatín sulfát – dodatočná suplementácia agmatínu môže zintenzívniť svalové pumpy zvýšením intenzity syntézy oxidu dusnatého. Táto zlúčenina nemohla v komplexe ATP chýbať!

– Glycerín monostearát (GMS) – glycerín je zlúčenina, ktorá dokáže veľmi efektívne absorbovať vodu. Zabraňuje teda nadmernému zadržiavaniu vody počas suplementácie.

– Beta-cyklodextrín – táto látka sa používa vo farmakológii ako nosič špecifických zlúčenín. Umožňuje telu využívať lepšie dodané doplnky.

– L-taurín – pôsobenie L-taurínu je komplexné, ale osobitnú pozornosť treba venovať schopnosti tejto zlúčeniny podporovať syntézu oxidu dusnatého a ATP. Preto zosilňuje účinky oboch komplexov obsiahnutých v Ashes pre-trainer. 

NEURO ENERGIZED STIMULANT IGNITION SYSTEM: 
Extrémne ťažký tréning môže mať negatívny vplyv na vaše kognitívne schopnosti. To nie je prekvapujúce, pretože príliš unavené telo potrebuje čas na zotavenie. Preto aj spoločnosť Hazard Core vytvorila komplex, ktorý podporuje kognitívne funkcie organizmu. Jeho zloženie zahŕňa:

– N-acetyl-L-tyrozín (NAT/NALT) – tyrozín zlepšuje nielen kognitívne schopnosti, ale aj znižuje citlivosť organizmu na stres. Jeho účinok je teda rozhodujúci u športovcov, ktorí svoje telo vystavujú vysokému tlaku.

– Glukuronolaktón – väčšina vedeckých zdrojov tvrdí, že glukuronolaktón môže urýchliť metabolizmus a zlepšiť funkciu pečene. Iné správy však hovoria aj o pozitívnych účinkoch tejto látky na kognitívne schopnosti, najmä na udržanie koncentrácie a sústredenia.

– Metylxantín bezvodý – účinky metylxantínu nie sú dobre pochopené, no výskumníci zistili niekoľko kľúčových faktov. Táto zlúčenina podporuje nervový systém a vedie k bronchodilatácii, čo umožňuje telu prijímať viac vzduchu (a kyslíka). Táto vlastnosť z neho robí ideálny doplnok pre športovcov.

– Dimetylaminoetanol (DMAE) – táto zlúčenina sa prirodzene vyskytuje v ľudskom a zvieracom tele. DMAE má mnohoraké využitie, keďže vedci tvrdia, že dokáže napríklad redukovať vrásky. Pre športovcov sú však kľúčové jeho ďalšie vlastnosti. Napríklad DMAE môže zvýšiť výkon, podporiť pamäť a zlepšiť náladu.

– 3'7-dihydro-3'7-dimetyl-1h-purín-2'6-dión – opísaná látka patrí do rovnakej skupiny zlúčenín ako bežne používaný kofeín. Preto dodáva energiu, zlepšuje náladu a znižuje únavu.

– DMAA a DMHA – tieto dve látky snáď netreba nikomu predstavovať. Sú to dve z najsilnejších stimulujúcich zlúčenín, ktoré vám okamžite dodajú energiu. Vďaka nim budete môcť trénovať aj vtedy, keď vám úplne chýba sila a motivácia konať.

– AMP citrát – tento typ citrátu má podobné vlastnosti ako DMAA vyššie a DMHA. Zvyšuje teda úroveň vnímanej energie, hoci jej účinok je o niečo miernejší.

– β-Metylfenetylamín (BMPEA) – BMPEA je čisto prírodná látka s jedinečnými vlastnosťami. Niekedy sa dokonca prirovnáva k amfetamínom, pretože výrazne zvyšuje kognitívne aj výkonnostné schopnosti. Okrem toho je BMPEA oveľa bezpečnejšia zlúčenina bez návykového potenciálu.

– Synefrín HCL a metylsynefrín – obe vyššie uvedené formy synefrínu majú podobné účinky, pretože silne stimulujú nervový systém. Navyše zvyšujú syntézu adrenalínu a noradrenalínu a tento efekt je najviac viditeľný pri cvičení!

– Methyl hordenine HCL – metylovaná forma hordenínu pôsobí stimulačne a zrýchľuje srdcovú frekvenciu. Zaujímavé je, že má aj antibakteriálne vlastnosti!

– N-metyl-tyramín – vďaka N-metyl-tyramínu je telo oveľa lepšie pri spaľovaní tukového tkaniva. Okrem toho sa táto zlúčenina podieľa na výrobe energie, vďaka čomu je jej pôsobenie dvojnásobne prospešné.

– Oktopamín HCL – oktopamín obsiahnutý v horkom pomaranči vám pomáha schudnúť. To je dôvod, prečo sa často nachádza v spaľovačoch tukov. Netreba však zabúdať na jeho pozitívny vplyv na nervový systém.

– Alpha-GPC – užívanie Alpha-GPC môže zlepšiť nielen kognitívne schopnosti, ale aj športový výkon. Alpha-GPC sa totiž ukladá vo svaloch. To zase môže vysvetliť zvýšenie sily a vytrvalosti vyplývajúce zo suplementácie.

– L-theanín – L-theanín obsiahnutý v listoch zeleného čaju je látka s preukázanými upokojujúcimi účinkami. Navyše užívanie L-theanínu vo večerných hodinách môže uľahčiť zaspávanie a zlepšiť kvalitu spánku.

– Naringin – užívanie naringínu je čoraz populárnejšie pre jeho priaznivé účinky na chudnutie. Nemenej zaujímavé však je, že naringín má silný neuroprotektívny účinok, teda chráni neuróny pred poškodením.

– Piperín – existuje dôvod, prečo je piperín prítomný takmer vo všetkých doplnkoch stravy. Piperín zvyšuje vstrebávanie živín, čo umožňuje telu ich lepšie využiť.

– Extrakt z hroznových jadierok – tento extrakt je bohatý na prospešné antioxidanty a zlúčeniny, ktoré podporujú funkciu mozgu. 

ELECTROLYTE VITA SUPPORT MIX:
Posledný komplex obsiahnutý v Ashes pre-workout vznikol spojením elektrolytov a vitamínov, ako sú:

– Vitamín C – o vlastnostiach vitamínu C sa už napísalo snáď všetko. Je to zásadná zlúčenina pre naše zdravie, imunitu a pohodu. Doplnková dávka tohto vitamínu v každodennej strave preto určite neuškodí.

– komplex vitamínov B (B3, B6, B12) – vitamíny skupiny B sa využívajú v mnohých procesoch súvisiacich s výrobou energie. To je dôvod, prečo ich prípadný nedostatok môže spôsobiť pocit únavy.

– Elektrolyty (sodík, horčík, draslík) – elektrolyty sú jedným zo základných princípov zdravého športu. Bohužiaľ, telo tieto zlúčeniny vyplavuje potom, preto ich treba pravidelne dopĺňať. S predtréningom Ashes to môžete urobiť oveľa pohodlnejšie. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30-45minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 1. Martin 29.7.2023
  Podla mna slabe

  Po niekolko baleniach cracku som chcel skusit nieco ine,ale toto je v porovnani s crackom harmancekovy caj

 2. Tomáš 5.11.2022
  Spokojnosť

  1 odmerka mi bola málo, skúsil som jednu a pól, stále málo, tak som na 2 a už to pociťujem, zrejme som profesionál :D no niet sa diviť, keď idem 2 ťažké tréningy za deň... ale sústredenosť, hodne energie, sila a pumpa úplne super, dopomáha k tomu samozrejme aj iná suplementácia atď., ale kvalitka... SPOKOJNOSŤ.

 3. Peter 6.5.2022
  Pecka ! Ale opatrne !!!

  Je to riadne delo, uplne iny level. Ziadny z pre-workout veci co som za 15 rokov skusil sa tomu nevyrovna. Silno odporucam zacat s polovicnou davkou a zistit reakciu tela na produkt, nasledne zvysit na jednu davku, neprekracovat ! Nastup po uziti cca 20 min, naval tepla a energie, sustredenost na trening, pocit neobmedzenej energie. Odporucane davkovanie podla navodu je zaciatocnik jedna, pokrocily dve odmerky. Tretiu davku ( treti den treningu) som uzil jeden a pol odmerky, myslel som, ze ma vystreli na mesiac a to nie som ziadny zaciatocnik, nikdy viac, je to fakt silne !!! Fakt opatrne.

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie