0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Core Labs - Nitric Bomb

Viac pohľadov

Core labs

Core Labs - Nitric Bomb

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

* Povinné pole

42,90 €

Detaily

Nitric Bomb je nová prémiová kvalitná predtréningovka od Core Labs ktorá ti pomôže z tvojho tréningu vyťažiť maximum! Obsahuje všetky skvelé silné stimulanty ako DMAA či DMHA a navyše je obohatená o množstvo potrebných vitamínov vďaka ktorým bude tvoja regenerácia omnoho efektívnejšia.

DMHA - je stimulant, ktorý má iné názvy ako 2 -aminoizoheptán alebo oktodrín. DMHA uvoľňuje priedušky, vďaka čomu sa zvyšuje naša aeróbna kapacita, a tiež prejavuje kontraktilnú aktivitu (zúženie ciev, čo spôsobuje zvýšenie rýchlosti toku kyslíka), nespôsobuje „strnulosť“ a zostruje zmysly, čo nemohlo mať vždy skúsenosti s dmaa.

DMAA - pôsobí na centrálny nervový systém. organická chemická zlúčenina nachádzajúca sa v malom množstve v prírodnom prostredí, predovšetkým v rastline Pelargonium odorantissimum. Táto látka je svojou povahou podobná alifatickým amínom, jej hlavným účinkom je vplyv na aktivitu neurotransmiterov

Beta alanín - hlavnou funkciou tejto aminokyseliny nie je zvýšiť objem svalových buniek, ale zvýšiť hladinu karnozínu vo svaloch. Pri aeróbnom aj anaeróbnom úsilí sa acidifikácia kostrových svalov výrazne spomaľuje. V praxi to znamená ťažšie, intenzívnejšie a efektívnejšie cvičenia. Zvyšuje sa vytrvalosť aj svalová sila.

Yohimbine - ovplyvňuje telo stimuláciou sympatického nervového systému, aktiváciou reakcie boja alebo letu. Do krvného obehu sa tak uvoľňujú chemikálie nazývané katecholamíny, ktoré zvyšujú telesnú teplotu a krvný tlak. Chemické látky (hlavne adrenalín a norepinefrín) majú schopnosť viazať sa na tukové bunky prostredníctvom adrenergných receptorov, čím sa iniciuje proces spaľovania tukov. Medzi jeho rovnako dôležité funkcie patrí vplyv na periférne cievy a autonómny nervový systém.

  1. Zvyšuje silu a výdrž
  2. Silná motivácia a focus na tréning
  3. Doplňuje potrebné vitamíny
  4. Zvyšuje energiu a chuť do tréningu
  5. Zvyšuje kapacitu kyslíka v krvnom obehu, zlepšuje aeróbnu kapacitu a vytrvalosť
  6. Pomáha rýchlo obnoviť energiu medzi sériami
  7. Skvelý pocit počas a po tréningu

Vitamín C - posilňuje imunitu, omladzuje, zaisťuje zdravý vzhľad a skvelú pohodu. Vitamín C je antioxidant - chráni pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Zlepšuje fungovanie imunitného systému a znižuje riziko prechladnutia

Vitamín D3 - Riadi sekréciu určitých hormónov, ako aj absorpciu a metabolizmus vápnika v kostrovom systéme. Zodpovedný za neuromuskulárnu koordináciu, kontrolu nervového systému, metabolický systém, produkciu inzulínu pankreasom a dokonca za inhibíciu množenia rakovinových buniek

Vitamín B3 (ako niacín) - zahrieva svaly, zvyšuje tréningové účinky. Niacín chráni obehový systém - zlepšuje krvný obeh a znižuje krvný tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Pôsobí antidepresívne, zlepšuje libido, zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť.

Vitamín B6 - zlepšuje náladu a fyzickú kondíciu, má antidepresívny účinok. Vitamín B6 zlepšuje prácu celého organizmu - zlepšuje fyzický výkon a psychickú kondíciu. Vitamín B6 zaisťuje lepšie fungovanie nervového systému - chráni pred stresom a chronickou únavou, neurózami a depresiami.

Uhličitan horečnatý - Aktivuje množstvo enzýmov zodpovedných za transformáciu živín a energie, nukleové zlúčeniny a redoxné reakcie.

L -citrulín - podieľa sa na syntéze oxidu dusnatého (NO) a fosfokreatínu a na metabolizme kyslíka glukózy, čím zvyšuje príjem kyslíka, glukózy, aminokyselín a kreatínu a produkciu energie prostredníctvom svalových buniek. Znižuje koncentráciu kyseliny mliečnej a amoniaku vo svaloch, čo umožňuje telu rýchlejšie získavať energiu zvýšením hladiny kreatínfosfátu a opätovnou syntézou ATP. Citrulín malát je oveľa účinnejšou formou ako vysoké dávky arginínu, pretože je jeho prekurzorom. V rovnakej dávke ako arginín je účinnejší pri zvyšovaní jeho množstva v tele ako samotný arginín.

Kreatín HCL - Kreatín je účinné anabolikum odporúčané pre športovcov. Doplnený vo forme kreatín hydrochloridu je rozpustnejší v kyslom prostredí, ktoré prevláda v žalúdku, do ktorého je požitý. - zvyšuje účinnosť svalovej práce - podporuje regeneráciu svalov - neutralizuje škodlivú kyselinu mliečnu - prispieva k rastu svalovej hmoty

Acetyl-L-tyrozín -acetylovaný derivát aminokyseliny L-tyrozínu. Bežný L-tyrozín je menej stabilný a tiež menej rozpustný vo vode, čo môže viesť k zníženiu biologickej dostupnosti. Acetylácia zvyšuje rozpustnosť a stabilitu niektorých aminokyselín. N-acetyl-L-tyrozín podporuje fungovanie mozgu podporou syntézy katecholamínov norepinefrínu a dopamínu (neurotransmitery)

Taurín - Taurín je známy svojimi pozitívnymi účinkami na organizmus. Táto aminokyselina má vlastnosti, ktoré pomáhajú regenerovať svaly po cvičení, ovplyvňuje rovnováhu elektrolytov buniek a celkovú úroveň hydratácie.

Acetyl L -karnitín - je produkovaný v bunkách ľudského tela, konkrétnejšie v mitochondriách, enzýmom karnitín acetyltransferáza. Má nootropický účinok, obzvlášť ovplyvňuje syntézu acetylcholínu. Početné štúdie ukázali, že môže byť prospešný pre pamäť a procesy učenia.

Bezvodý kofeín - má termogénny účinok a potláča chuť do jedla v dôsledku zvýšenia produkcie adrenalínu a norepinefrínu. Je dokázané, že spôsobuje zvýšenie tvorby takých neurotransmiterov v centrálnom nervovom systéme, ako je dopamín, acetylcholín alebo dokonca serotonín, ktoré majú stimulačný účinok a zvyšujú kognitívne funkcie. Celkový vplyv kofeínu na organizmus vám umožňuje udržať si efektivitu tréningu a pozitívnu náladu napriek kalorickému deficitu.

Zelený čaj - Katechíny v zelenom čaji inhibujú enzým nazývaný katechol O -metyltransferáza alebo COMT, ktorý v skutočnosti rozkladá hormón spaľujúci tuky norepinefrín. Pretože je zelený čaj bohatý na katechíny, pomáha zvyšovať hladinu norepinefrínu, udržiavať ho zvýšený a predlžovať termogenézu. Ukázalo sa tiež, že medzi kofeínom v zelenom čaji a katechínmi (najmä EGCG) v zelenom čaji existuje synergická interakcia, ktorá zvyšuje využitie kalórií v tele ako energie. Okrem toho sa zistilo, že kombinácia kofeínu a EGCG v zelenom čaji výrazne zvyšuje pokojovú rýchlosť metabolizmu.

Extrakt z hroznových jadierok - je jedným z najznámejších zdrojov proanthokyanidínov. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov môže GSE pomôcť chrániť pred oxidačným stresom, poškodením tkaniva a zápalmi a predchádzať chorobám.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30-45minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie