0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Skull Labs - Flame Skull

Viac pohľadov

Skull labs

Skull - Flame

Dostupnosť: Skladom

37,90 €

* Povinné pole

37,90 €

Detaily

  1. Extrémne napumpovanie
  2. Skvelý focus
  3. Obrovksý príliv energie
  4. Nárast sily 

Flame Skull je nová veľmi kvalitná a silná predtréningovka ktorá obsahuje tie najlepšie zložky aké sa do kvalitnej predtréningovky môžu len dať! Stimulanty ako DMAA a DMHA sú samozrejmosťou. Flame Skull tiež obsahuje aj zložky ktoré sa nevyskytujú v predtréningovkách tak často ale za to sú extrémne účinné.

Flame Skull obsahuje napríklad taký extrakt Eria Jarensis, čo je veľmi podobný stimulant DMHA, alebo napríklad aj taký Higenamine či DMAE.  


Skrátka Skull Flame je predtréningovka nabitá všetkými TOP stimulantmi ktoré vám zaručia maximálny focus pri tréningu, obrovský príliv energie a skvelé napumpovanie svalov pri tréningu. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30-45min pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie