0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Gold Star Triple X

Viac pohľadov

Gold Star Triple X

Dostupnosť: Skladom

35,00 €

* Povinné pole

35,00 €

Detaily

Triple X predtréningovka od Gold Star je veľmi obľúbená predtréningovka na americkom trhu vďaka svojmu skvelému zloženiu. Masívna pumpa, extrémny fokus, maximálna energia pri tréningu a dávka skutočnej motivácie. To všetko predstavuje Triple X, predtréningovka ktorá vám dodá všetko čo ku kvalitne odcvičenému tréningu potrebujete. 

Dokonalá predtréningovka musí spĺňať všetky aspekty ako je príliv energie, sily, napumpovanie a fokus bez vedľajších účinkov, ako je „crash down“ po tréningu. Triple X od Gold Star je založený na skúsenostiach spoločnosti Gold Star , ktorá je jedným z popredných výrobcov na americkom trhu doplnkov a preto je zloženie skvelo vyvážené.  

Triple X obsahuje synergickú kombináciu látok: DMHA, Beta alanín, L-citruline, AAKG, N-Acetyl-L-Tyrosine, Kreatín a skvelú dávku vitamínov.  

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka približne 30-45min pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie