0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Warrior Labz Super PCT III

Viac pohľadov

Warrior Labz Super PCT III

Dostupnosť: Skladom

59,90 €

Detaily

Super PCT od Warrior Labz sa skladá zo skvelých a veľmi účiných látok ktorých synergia umožňuje komplexnú regeneráciu orgánov a vyrovnanie hormonálnej hladiny, najmä testosterónu a estrogénu pri zachovaní maximálneho množstva svalovej hmoty ktorú ste nadobudli počas cyklu.

Super PCT kontroluje tvorbu kortizolu a znižuje hladinu prolaktínu. Okrem toho výrazne podporuje pečeň a obličky a ponúka široké antioxidačné výhody. Super PCT veľmi rýchlo obnovuje prirodzenú hladinu testosterónu a eliminuje vedľajšie účinky súvisiace s estrogénom. Navyše chráni telo pred zbytočnými negatívnymi vplyvmi ako je zadržiavanie vody.
Všetky zložky v Super PCT majú pozitívny vplyv na sexuálne správanie, zlepšenie libida, sexuálne nutkanie a liečbu mužskej neplodnosti.

Super PCT od Warrior Labz sa skladá z 5 dôležitých skupín zložiek:

  1. Testosterone Boost
  2. Anti-Estrogen
  3. Live Guard
  4. Heart Guard
  5. Prostate

Čo to je PCT ?

PCT je skratka anglickej frázy pre "post-cycle-therapy". Ide o obdobie po ukončení užívania prohormónových doplnkov alebo steroidov. Pre toto obdobie je typické zníženie sekrécie vlastného testosterónu, zvýšenie hladiny estrogénu, rozhádzané hormóny a preťažená pečeň, ak telo necháte úplne bez podpory. Tak ako je naším snom snažiť sa o čo najväčší nárast svalovej hmoty v cykloch, tak aj k obdobiu PCT by sme mali pristupovať zodpovedne, pretože práve táto fáza rozhoduje o tom, koľko z nadobudnutej svalovej hmoty si dokážeme udržať.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 3 kapsule 1x denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie