0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition - Tudca

Viac pohľadov

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition - Tudca

Hlavná zložka:Tudca
Hmotnosť:60tbl

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

Detaily

Arcas Nutrition – Tudca, odborným názvom je Tudca kyselina tauroursodeoxycholová – žlčová kyselina. Skvelé látka do PCT, ktorá by po ťažkých steroidových alebo prohormónových cykloch nemala chýbať. V čínskej medicíne sa na liečbu používa už niekoľko stoviek rokov. Kyselina tauroursodeoxycholová sa bežne používa na liečbu cholestázy a preukazuje výrazne zlepšenie pečene pri jej poškodení alebo toxicite. 

Vďaka týmto účinkom sa Tudca stala populárnou medzi PCT doplnkami výživy. Tudca tiež účinne pomáha bojovať pri znížení cukrovky a inzulínovej rezistencie, vďaka tomu, že znižuje stres endoplazmatickým retikulám bunky. Tato vo vode rozpustná žlčová kyselina pôsobí proti toxicite bežných žlčových kyselín, zároveň ochraňuje a lieči pečeňové bunky! 

Výhody Arcas Nutrition – Tudca

  1. Pomáha liečiť pečeň
  2. Odburáva z pečene toxické látky
  3. Používa sa aj v medicíne
  4. Zvyšuje hladinu zdravého cholesterolu 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 kapsule denne. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie