0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition Liver Cleanse Stack

Viac pohľadov

Akcia

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition Liver Cleanse Stack 60 Kapsúl

Dostupnosť: Skladom

Bežná cena: 35,80 €

Špeciálna cena: 29,80 €

Detaily

Liver Cleanse Stack od Arcas Nutrition je kvalitný komplex bylinných extraktov ktoré napomáhajú zachovať zdravú pečeň. 
Liver Cleanse Stack pomáha regenerovať, čistiť a vyživovať pečeň vďaka čomu ostane zdravá a neustále plne funkčná.  
Pečeň je totižto veľmi vyťažený a dôležitý orgán pretože neustále pracuje na filtrovaní stoviek toxínov a ďaľších škodlivých látok nachádzajúcich sa v strave, nápojoch a takmer všetkom čo dávame do svojho tela. 
Obsiahnuté látky v Liver Cleanse Stack  boli vybrané a nakombinované vo vyváženom pomere ktorý skvele chráni pečeň pred voľnymi radikálmi, toxínami a zároveň podporuje pečeň pri náročných obdobiach stresu, detoxikácie či užívaní ťažkých liekov. 

Hlavnou zložkou v Liver Cleanse Stack je Tudca - kyselina tauroursodeoxycholová – rozpustná žlčová kyselina. Kyselina tauroursodeoxycholová sa bežne používa na liečbu cholestázy a preukazuje výrazne zlepšenie pečene pri jej poškodení alebo toxicite. 
V skratke, Tudca veľmi účinne bojuje proti toxicite bežných žlčových kyselín, zároveň ochraňuje a lieči pečeňové bunky. Tudca je taktiež veľmi využívaná látka v PCT doplnkov po steroidových či prohormónových cykloch. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 kapsule denne. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie