0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition Liver Cleanse Stack

Viac pohľadov

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition Liver Cleanse Stack 60 Kapsúl

Dostupnosť: Skladom

30,90 €

Detaily

Liver Cleanse Stack od Arcas Nutrition je kvalitný komplex bylinných extraktov ktoré napomáhajú zachovať zdravú pečeň. 
Liver Cleanse Stack pomáha regenerovať, čistiť a vyživovať pečeň vďaka čomu ostane zdravá a neustále plne funkčná.  
Pečeň je totižto veľmi vyťažený a dôležitý orgán pretože neustále pracuje na filtrovaní stoviek toxínov a ďaľších škodlivých látok nachádzajúcich sa v strave, nápojoch a takmer všetkom čo dávame do svojho tela. 
Obsiahnuté látky v Liver Cleanse Stack  boli vybrané a nakombinované vo vyváženom pomere ktorý skvele chráni pečeň pred voľnymi radikálmi, toxínami a zároveň podporuje pečeň pri náročných obdobiach stresu, detoxikácie či užívaní ťažkých liekov. 

Hlavnou zložkou v Liver Cleanse Stack je Tudca - kyselina tauroursodeoxycholová – rozpustná žlčová kyselina. Kyselina tauroursodeoxycholová sa bežne používa na liečbu cholestázy a preukazuje výrazne zlepšenie pečene pri jej poškodení alebo toxicite. 
V skratke, Tudca veľmi účinne bojuje proti toxicite bežných žlčových kyselín, zároveň ochraňuje a lieči pečeňové bunky. Tudca je taktiež veľmi využívaná látka v PCT doplnkov po steroidových či prohormónových cykloch. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 kapsule denne. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie