0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition Advanced PCT

Viac pohľadov

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition Advanced PCT

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

Detaily

  1. Vysoko dávkované zložky v špičkovej kvalite
  2. Tribulus terrestris, saw palmetto a 7-metoxyflavónom
  3. Vracia hladinu testosterónu späť do rovnováhy - Testo Booster
  4. Chráni prostatu, pečeň a celý organizmus
  5. Pomáha udržať nadobudnutú svalovú hmotu po prohormónoch/sarms
  6. Zlepšuje silu, kvalitu svalov
  7. Znižuje zadržiavanie vody, udržuje čistú svalovú hmotu

7-Metoxyflavón 
Je považovaný za ideálny anabolický katalyzátor, ktorý ponúka niekoľko výhod, napríklad rast čistej svalovej hmoty bez prejavov symptómov anabolických steroidov. 
Metoxyflavón, inak nazývaný 5-metyl-7-metoxy-izoflavón, má chemický vzorec C16H12O3. 

Medzi jeho výhody patrí zníženie obezity, zlepšenie bdelosti a mentálnych funkcií, zníženie hladiny cholesterolu a zvýšenie hustoty a sily kostí. Je tiež inhibítorom estrogénu. Je priaznivo vnímaný, pretože posilňuje hustotu kostí a zlepšuje elasticitu väziva, aby sa minimalizovalo opotrebovanie. Priaznivo pôsobí aj na tráviaci systém.

Tribulus terrestris s obsahom 90% saponínov
Je to rastlina používaná na budovanie kvality svalov a zlepšenie fyzického zdravia. Je tiež známy ako sexuálny zosilňovač. Pri požití sa protodioscín obsiahnutý v Tribulus mení na dehydroepiandrosterón (DHEA), zlúčeninu, ktorá sa syntetizuje pred testosterónom. Zvýšené hladiny DHEA v obehovom systéme zlepšujú výdrž a sexuálnu schopnosť. 

Saw palmetto 
Používa sa pri liečbe hypertrofie prostaty. Jeho základnou činnosťou je zabrániť premene testosterónu na dihydrotestosterón (DHT). To vedie k zníženiu počtu vedľajších účinkov. To zahŕňa namáhanie a expanziu svalov močových ciest, hyperémiu močového mechúra atď. Okrem toho vykazujú diuretické vlastnosti a tiež zlepšujú sexuálnu túžbu.
Saw palmetto zlepšuje krvný obeh a znižuje bolesť tkaniva. Pomáha tiež pri obnove epitelu a svalov. Je tiež zodpovedný za obnovu bunkovej membrány a endotelu.


ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Oficiálne odporúčanie uvádza užívanie 4-6 kapsúl Advanced PCT denne. Prvý týždeň cyklu užívajte 6 kapsúl denne a potom 3 kapsuly denne. Najlepší spôsob je užiť ich po jedle.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie