0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Brawn Nutrition PCT Complete V2 90 Caps

Viac pohľadov

Brawn Nutrition

Brawn Nutrition PCT Complete V2 90 Caps

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

Detaily

PCT Complete V2 od Brawn Nutrition je pokrokový doplnok vytvorený špeciálne pre ľudí, ktorí prechádzajú cyklom užívania prohormónov, SARM alebo iných látok ovplyvňujúcich hormonálnu rovnováhu organizmu. PCT Complete V2 je formulovaný tak, aby vám pomohol obnoviť prirodzenú produkciu testosterónu a obnoviť zdravú hormonálnu rovnováhu po cykle. 

Receptúra ​​PCT Complete V2 bola starostlivo vybraná tak, aby pomohla telu vrátiť sa do optimálneho stavu po užití anabolických látok. Tento doplnok je účinnou a komplexnou terapiou po cykle, ktorá pomáha minimalizovať vedľajšie účinky a udržiavať hormonálne zdravie. Zložky PCT Complete V2 sú starostlivo vyvážené a založené na najnovších vedeckých výskumoch aby sa vaše hormóny dali s určitosťou naspät doporiadku a udržali ste si nové svalové prírastky a svoje zdravie. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 3 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie