0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Biogenic Pharma Tudca

Viac pohľadov

Biogenic Pharma

Biogenic Pharma Tudca

100 1 100 0

Dostupnosť: Skladom

31,90 €

Detaily

Odborným názvom sa Tudca  nazýva kyselina tauroursodeoxycholová – žlčová kyselina. Je to skvelá látka do PCT, ktorá by po ťažkých steroidových alebo prohormónových cykloch nemala chýbať. V čínskej medicíne sa na liečbu používa už niekoľko stoviek rokov. Kyselina tauroursodeoxycholová sa bežne používa na liečbu cholestázy a preukazuje výrazne zlepšenie pečene pri jej poškodení alebo toxicite. 

Tudca pôsobí ako antioxidant a zabraňuje hromadeniu toxických látok v bunkách. Tudca tým zabraňuje umieraniu nervových buniek. Molekula má tiež schopnosť riadiť imunitné funkcie.

Vďaka týmto účinkom sa Tudca stala populárnou medzi PCT doplnkami výživy. Tudca tiež účinne pomáha bojovať pri znížení cukrovky a inzulínovej rezistencie, vďaka tomu, že znižuje stres endoplazmatickým retikulám bunky. Tato vo vode rozpustná žlčová kyselina pôsobí proti toxicite bežných žlčových kyselín, zároveň ochraňuje a lieči pečeňové bunky! 

  1. Pomáha liečiť pečeň
  2. Odburáva z pečene toxické látky
  3. Používa sa aj v medicíne
  4. Zvyšuje hladinu zdravého cholesterolu 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 až 2 kapsule denne. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. jzf 3.1.2023
    A+

    OK

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie