0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Arcas Nutrition  - Complex PCT

Viac pohľadov

Arcas Nutrition

Arcas Nutrition - Complex PCT

Dostupnosť: Skladom

29,90 €

Detaily

Arcas Nutrition – Complex PCT je skvelý produkt po prohormónovej alebo inej kúre. Hlavným cielom Arcas Nutrition – Complex PCT je zvýšit prirodzenú hladinu testosterónu v tele, zabrániť tvorbe estrogénu a podporiť procesy v pečeni. 

Hlavnými zložkami Arcas Nutrition – Complex PCT sú Arirmistan (Androsta-3,5-dién-7,17-dión), N-acetyl-L-cysteín (NAC) a 6-bróm-androstán-3-17-dión.

Arimistan 
Inhibuje a deaktivuje aromatázové enzýmy, ktoré znižujú hladinu estrogénu v tele. 
Okrem toho Arimistan pomáha znížiť hladiny kortizolu a zvýšiť množstvo luteinizačného hormónu (LH). To vedie k zvýšeniu hladiny testosterónu . Látka tiež pomáha účinne eliminovať vedľajšie účinky anabolických steroidov, ako sú vysoký krvný tlak, zadržiavanie vody, nadúvanie alebo gynekomastia.

N-acetyl-L-cysteín (NAC)
Skvelý antioxidant, má neuroprotektívne vlastnosti a má pozitívny vplyv na kognitívne schopnosti. NAC je veľmi dôležitou ingredienciou pre Arcas nutrition Complex PCT pretože podporujú pečeňové funkcie a pomáha ju regenerovať. 

6-brómandrostan-3-17-dión.
Jedna z najsilnejších antiestrogénnych látok. Má schopnosť normalizovať hladiny estrogénu a súčasne zvyšovať prirodzenú hladinu testosterónu. Vďaka tomu je  6-Bromo vynikajúcim prírodným posilňovačom testosterónu. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1-2 kapsule denne a zapite dostatočným množstvom vody.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie