0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swiss Pharmaceuticals - PO!SON

Viac pohľadov

Swiss Pharmaceuticals

SWISS pharma POISON 300 g

Rýchly prehľad

Swiss Pharmaceuticals – PO!SON je veľmi silný a účinný predtréningový stimulant, ktorý vás dostane do „varu“
Napumpuje vaše svaly, dodá energiu, dá vám pocit, že môžete viac a navyše stimuluje proces spaľovania tukov! Skrátka geniálna kombinácia.

Dostupnosť: Skladom

35,90 €

* Povinné pole

35,90 €

Detaily

Swiss Pharmaceuticals – PO!SON je veľmi silný a účinný predtréningový stimulant, ktorý vás dostane do „varu“ Napumpuje vaše svaly, dodá energiu, dá vám pocit, že môžete viac a navyše stimuluje proces spaľovania tukov! Skrátka geniálna kombinácia.

PO!SON obsahuje až 20 účinných látok, ktoré na seba synergicky pôsobia a tak vám zaručia maximálne možné výsledky. Swiss Pharmaceutical používa na výrobu svojich doplnkov výživy len tie najkvalitnejšie suroviny, takže vždy viete čo dostanete. 

Hlavné zložky Swiss Pharmaceutical – PO!SON:

Synefrín HCL 
Má podobnú štruktúru ako ephedrine, má termogénne účinky a výrazne zrýchľuje spaľovanie tukov. 

Citrulín malát 
Podieľa sa na syntéze oxidu dusnatého a fotosfokreatinu a metabolizmu glukózy, čím zároveň zvyšuje ich absorpciu. Znižuje koncentráciu kyseliny mliečnej a amoniaku vo svaloch.

D -M-A-A
Túto extrémne silnú zložku asi netreba predstavovať

Yohimbine HCL 
Pomáha odburávať nadbytočný telesný tuk, vďaka tomu, že blokuje receptory typu a2 výrazne pomáha chudnúť v problémových partiách ako brucho, zadok, stehná.

Agmatin sulfát 
Účinne zvyšuje vylučovanie oxidu dusnatého v ľudskom tele, čo sa počas tréningu premieta do silného pocitu svalovej pumpy. Rozšírenie ciev tiež podporuje prísun živín do svalov po tréningu. 

Hordenin 
Zvyšuje funkcie metabolizmu, zásobuje telo energiou a znižuje chuť do jedla. Športovci používajú hordenin pre tri hlavné zisky - zníženie tuku, kontrolu chuti do jedla a zvýšenie energie.

N-acetyl tyrozín 
N-acetyl tyrozín podporuje funkciu mozgu tým,že podporuje syntézu katecholamínov norepinefrínu a dopamínu. N-acetyl tyrozín pomáha pri správnom fungovaní nervového systému a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania.

Kofeín citrát 
Zvyšuje hladinu kofeínu v krvi rýchlejšie ako iné zdroje, zároveň je to bezvodná forma kofeínu.

L-Norvalín 
Pomáha zvyšovať množstvo arginínu v tele a tak zvyšuje produkciu oxidu dusnatého.  

Yohimbine HCL 
Pomáha odburávať nadbytočný telesný tuk, vďaka tomu, že blokuje receptory typu a2 výrazne pomáha chudnúť v problémových partiách ako brucho, zadok, stehná. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: odporúčame začať s polkou odmerky, aby ste si otestovali toleranciu na zložky. Neskôr dávkujte 1 plnú odmerku 30minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: odporúčame začať s polkou odmerky, aby ste si otestovali toleranciu na zložky. Neskôr dávkujte 1 plnú odmerku 30minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.