0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Revange nutrition Chain Reaction Next Generation

Viac pohľadov

Revange nutrition

Revange nutrition - Chain Reaction Next Generation

Rýchly prehľad

Chain Reaction Next Generation od Revange Nutrition je nepopísateľný synergický stimulant, zažijete šialenú dávku energie, maximálnu koncentráciu, a navyše perfektne chutí!

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Chain Reaction Next Generation od Revange Nutrition je nepopísateľný synergický stimulant, zažijete šialenú dávku energie, maximálnu koncentráciu, a navyše perfektne chutí! Je to oveľa viac ako len predtréningový prípravok. Konečne zažijete poriadny tréning! Vkročte do tmy... rozpútajte peklo!

Vyskúšajte Chain Reaction Next Generation a môžete očakávať 100%-né zvýšenie výkonnosti, chuť na sebe pracovať a dosahovať svoje ciele! Dodáva energiu, šialene vás napumpuje a vyvolá agresívnu túžbu zdvíhať závažia a prekonávať svoje limity. Zvierací inštinkt, nadľudská sila, rýchlosť a energia.

Chain Reaction Next Generation od Revange Nutrition neobsahuje zbytočné látky a zložky, ktoré môžete nájsť v inom produkte. To znamená, že znižuje potréningové riziko nehody, žalúdočnej nevoľnosti a bolesti hlavy. Po tom ako užijete Chain Reaction Next Generation uvedomíte si, že ste doteraz len oddychovali.Teraz môžete byť najlepší!

Prečo práve Chain Reaction Next Generation ?

  1. Zvyšuje pozornosť
  2. Podnecuje extrémnu ostražitosť
  3. Zvyšuje výkon
  4. Vynikajúca chuť

Ak potrebujete pravú energiu, jedine s Chain Reaction Next Generation od Revange Nutrition !

  1. neobsahuje žiadne zakázané látky,
  2. bezpečná pumpa aj pre testovaných atlétov pred súťažami,
  3. neobsahuje cukor,
  4. neobsahuje karbohydráty,
  5. žiadne kalórie.

Pre koho je táto predtréningová pumpa určená?

Táto predtréningovka je určená pre športovcov nad 18 rokov, ktorí potrebujú pred tréningom nabudiť a dodať svojmu telu poriadnu dávku energie. Vzhľadom k tomu, že podporuje výkonnosť, zvyšuje pozornosť a koncentráciu, pripraví vás na tréning aj v prípade, že nemáte chuť cvičiť. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 3 odmerky približne 30-45 minúť pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie