0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
One - Chaotic Extreme

Viac pohľadov

One

One - Chaotic Extreme

80 1 100 0

Rýchly prehľad

Silná nová predtréningovka Chaotic Extreme od One je naozaj skvelá! Obsahuje vyvážené množstvo obľúbených stimulantov ako DMAA, Yohimbín, Taurín, Citrulín, Beta alanín, kofeín či kreatín.

Hlavná zložka:DMAA

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

  1. Maximálny stimulačný zážitok
  2. Rýchlejšie spaľovanie tuku
  3. Dodá obrovské množstvo energie
  4. S DMAA, taurínom, beta alanínom, citrulínom, yohimbinom HCL, kreatínom a kofeínom

Silná nová predtréningovka Chaotic Extreme od One je naozaj skvelá! Obsahuje vyvážené množstvo obľúbených stimulantov ako DMAA, Yohimbín, Taurín, Citrulín, Beta alanín, kofeín či kreatín. Vďaka všetkým týmto zložkám je Chaotic Extreme vysoko účinnou predtréningovkou s obrovským nabudením. Chaotic Extreme však okrem extrémneho nabudenia pomáha aj efektívne spaľovať tuky vďaka obsiahnutého Yohimbínu a zároveň kombinácií DMAA s kofeínom.

DMAA je považovaný za extrémne silný stimulant. Na jednej strane masívne stimuluje spaľovanie tukov a obmedzuje chuť do jedla, na druhej strane zvyšuje vytrvalosť, silu a pumpuje. Aminokyselina citrulín zvyšuje hladinu dusíka vo vašom krvnom obehu rozšírením ciev. To zaisťuje slušnú pumpu, pričom vaše svaly sú zároveň optimálne zásobené živinami. Taurín a kofeín zaisťujú obrovskú energiu, vytrvalosť a koncentráciu. Beta alanín a kreatín podporujú vaše telo najmä pri budovaní kvalitnej svalovej hmoty. Látka Yohimbine HCL ešte zosilňuje uloženie tejto skvelej predtréningovky a  napomáha pri stimulovaní metabolizmu a spaľovaní tuku.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Odporúčame užívať 1 odmerku 30-45 min pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

  1. Martin 21.2.2022
    Prijemna skusenost

    Jedna sa o dost cistu pumpu, zidne zbytocne latky. Velmi vhodná pre začiatočníkov s USA predtreningovkami. Ziadny extra rychly nastup pomaličky dojde prijemny efekt. Prijemne potenie a nabudenie. Ziadne svrbenie ani začervenana koza. Pumpa hraje asi 60-80 minut potom pomaly vyprchá. Schopne mnozstvo citrulinu a dobry pump. O prítomnosti DMAA mam pochybnosti ale asi som uz z neho presypany tak ho necitim... Zidny dojazd ani crash. Ak chcete prijemny stred odporucam vyskusat. Ak ste stary chemik asi by som isiel pre nieco silnejšie. Chutovo a vizuálne mate pocit ze miešate lávu chut je dost sladká.

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie