0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Kevin Levrone Scatterbrain

Viac pohľadov

Kevin Levrone Scatterbrain 2.0

80 1 100 0

Dostupnosť: Skladom

37,90 €

* Povinné pole

37,90 €

Detaily

Scatterbrain 2.0 od Kevin Levrone mega predtréningovka s ktorou sa výrobca skutočne vyhral. Pri výrobe použil tie najkvalitnejšie, klinicky overené dávky účinných látok a svojim zložením sú od konkurencie absolútne odlišné. 

Scatterbrain 2.0 obsahuje overené zložky, ktoré zabezpečujú zvýšenú produkciu oxidu dusnatého ako je AAKG, Citrulín Malát alebo vo svete novú a veľmi populárnu zložku Agmatine SulfátPráve posledne menovaná zložka prebrala vedúcu štafetu od „tradičných“ pumpovacích doplnkov. 

DMAA spolu s kombinacii s kofeínom vám zas zaručí maximálny stimulačný účinok a spolu s ďalšími zložkami vám Scatterbrain 2.0  dodá masívnu výbušnú energiu a skvelý focus na tréning!

 1. zvýšený prísun živín do svalov
 2. skvelý focus na tréning, masívny príiliv energie
 3. zväčšenie objemov svalstva
 4. lepšie prekrvenie (pump effect) 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku priblžne 30-45min pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Yohimbine HCL
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

 1. Martin 14.3.2024
  8,5 / 10

  Vyzkoušel jsem mnoho USA PWO, Classic Crack, Angel Dust PWO, Apollon, Wunderwaffe WW. 3. Tento mi přišel jako dobrý na nějaký silový trénink. 400mg kofeinu a 100mg DMAA, je velmi silná kombinace na nějaký těžký benche nebo dřepy. Chuť Ananas byla velmi chemická, přirovnal bych to k trošku chemičtější chuti levného džusu Relax
  Ananas. Za mě 8,5 / 10. Nejlepší PWO který jsem měl byl Wunderwaffe WW3. Ten měl větší pumpu a silove na tom jsou podobně.

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie