0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Kevin Levrone Scatterbrain

Viac pohľadov

Kevin Levrone Scatterbrain 2.0

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Scatterbrain 2.0 od Kevin Levrone mega predtréningovka s ktorou sa výrobca skutočne vyhral. Pri výrobe použil tie najkvalitnejšie, klinicky overené dávky účinných látok a svojim zložením sú od konkurencie absolútne odlišné. 

Scatterbrain 2.0 obsahuje overené zložky, ktoré zabezpečujú zvýšenú produkciu oxidu dusnatého ako je AAKG, Citrulín Malát alebo vo svete novú a veľmi populárnu zložku Agmatine SulfátPráve posledne menovaná zložka prebrala vedúcu štafetu od „tradičných“ pumpovacích doplnkov. 

DMAA spolu s kombinacii s kofeínom vám zas zaručí maximálny stimulačný účinok a spolu s ďalšími zložkami vám Scatterbrain 2.0  dodá masívnu výbušnú energiu a skvelý focus na tréning!

  1. zvýšený prísun živín do svalov
  2. skvelý focus na tréning, masívny príiliv energie
  3. zväčšenie objemov svalstva
  4. lepšie prekrvenie (pump effect) 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku priblžne 30-45min pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
ZLOŽENIE: Yohimbine HCL
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie