0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane Labs – Psychotic Gold

Viac pohľadov

Insane Labz

INSANE LABZ – Psychotic GOLD 202g

100 4 100 0

Rýchly prehľad

Psychotic gold, nová vylepšená a ešte účinnejšia verzia starého Psychoticu od Instant Labs. Instant Labs – Psychotic Gold je naozaj HARDCORE predtréningovka.
Psychotic Gold má nové, vylepšené zloženie, ktoré je extrémne silné a účinné. Je rozhodne silnejší ako staršia verzia Psychotic, a to už Psychotic je veľmi silná hardcore predtréningovka.
Psychotic Gold odporúčame iba ľudom, ktorí už s predtréningovými pumpami majú skúsenosti, vôbec nie začiatočníkom, ktorí pumpu ešte nemali!

Dostupnosť: Skladom

41,90 €

* Povinné pole

41,90 €

Detaily

Psychotic gold, nová vylepšená a ešte účinnejšia verzia starého Psychoticu od Instant Labs. Instant Labs – Psychotic Gold je naozaj HARDCORE predtréningovka. Psychotic Gold má nové, vylepšené zloženie, ktoré je extrémne silné a účinné. Je rozhodne silnejší ako staršia verzia Psychotic, a to už Psychotic je veľmi silná hardcore predtréningovka.
Psychotic Gold odporúčame iba ľudom, ktorí už s predtréningovými pumpami majú skúsenosti, vôbec nie začiatočníkom, ktorí pumpu ešte nemali! Psychotic Gold od Insane Labs rozhodne môžeme radiť medzi najviac hardcore predtréningovky na našom trhu.

Psychotic Gold od Insane Labs je oproti iným predtréningovkám v tom taký výnimočný, že obsahuje patentovanú zložku AMPiberry. Táto zložka má za následok zvýšenie účinnosti obsiahnutých látok v produkte ako kofeín, taurín, beta-alanín a podobne. Zároveň táto zložka pomáha predlžovať ich účinnosť o 2 až 3 hodiny. Nová verzia Psychotic Gold má oproti staršej pridanú ešte ďalšiu patentovanú zložku OxyGold, ktorá je extrémne silná a napumpuje vaše svaly ako nič predtým. Viete si teda predstaviť, že to je naozaj šupa!

O čistotu obsiahnutých látok sa taktiež nemusíte báť pretože Psychotic Gold sa vyrába s zariadeniach certifikovaných cGMP. Psychotic prechádza prísnymi, mikrobiologickými testami, máte tak istotu, že kupujete kvalitný produkt s čistými zložkami v najvyššej kvalite.

Psychotic od Insane labs obsahuje veľké množstvo kofeínu, beta-alanínu, yohimbínu a iných veľmi silných látok preto odporúčame začínať s polovičnou dávkou a po zistení tolerancie na obsiahnuté látky zvýšiť dávku. 

Účinky Psychotic od Insane Labs:

 1.       Obrovská energia
 2.       Výbušnosť
 3.       Zvýšenie sily
 4.       Silný „focus“ 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: odporúčame začať s polkou odmerky, aby ste si otestovali toleranciu na zložky. Neskôr dávkujte 1 plnú odmerku 30minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Znížte príjem kofeínu z iných zdrojov (napr. káva, čaj, atď.). Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy.

 1. Petr 22.10.2022
  TOP Psychotic

  Za mě rozhodně nejsilnější Psychotic. Pro začátečníky bych doporučil méně než poloviční dávku. Také jsem tak začínal, na plné už je to fakt hard.

 2. Martin - chemik 21.2.2022
  Proste old gold ...

  Stary dobry psycho gold. Ak hladate absolútny fokus a sústredenie. Spojene s absolútnym pumpom. Gold je cesta. Nevýhoda je niekedy az zbytocne vysoka tepovka a zimnica. Niekedy pocit na grc ale zo skusenosti trocha sacharidov to rychlo zaženie. Za tych xxx rokov co Ameriku beriem nic na mysel nepôsobilo lepsie ako gold. Je to vec na hlavu nie na silu. Gold by mal byt v repertoári kazdeho užívateľa Ameriky. A kazdy by ho mal aspon 1x vyskusat. Osvedčená zalezitost. Ma nejake muchy ale vzdy to bude srdcovka.

 3. Lubos 24.1.2022
  TOP

  Zatiaľ najlepšie predtrningovka akú som mal. Sila, výbušnosť, sústr

 4. Peter R. 19.10.2020
  Psychotic nesklame nikdy

  Psychotic je zaručená kvalita. mal som klasicky, tento gold aj čierny a všetky boli number 1! Možno tento gold mi ale sedel najlepšie

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: odporúčame začať s polkou odmerky, aby ste si otestovali toleranciu na zložky. Neskôr dávkujte 1 plnú odmerku 30minút pred tréningom. Neprekračujte 1 dávku denne.