Product was successfully added to your shopping cart.
Dark Labs - Heroleam

Viac pohľadov

Akcia

Dark Labs

Dark Labs - Herolean

Rýchly prehľad

Kvalitný a overený výrobca Dark Labs ponúka nový vysoko efektívny prípravok Pre-Workout Booster HEROLEAN, ktorý okrem DMHA a DMAA obsahuje aj ďalšie stimulanty a rastlinné extrakty, ktoré na jednu stranu tlačia váš tréningový výkon na maximum.

Hlavná zložka:DMAA, DMHA, Syneprhine, Yohimbine

Dostupnosť: Nie je na sklade

Bežná cena: 49,90 €

Špeciálna cena: 39,90 €

Detaily

Kvalitný a overený výrobca Dark Labs ponúka nový vysoko efektívny prípravok Pre-Workout Booster HEROLEAN, ktorý okrem DMHA a DMAA obsahuje aj ďalšie stimulanty a rastlinné extrakty, ktoré na jednu stranu tlačia váš tréningový výkon na maximum, na druhej strane tiež enormne zvyšujú rast svalov a odbúravanie tukov. Počas tréningu sa môžete tešiť na sústredenie a väčšiu koncentráciu, ako aj na brutálnu výdrž, energiu a pumpu.

DMAA a DMHA sú dva mimoriadne silné stimulanty, ktoré nájdete v mnohých posilňovacích prostriedkoch a spaľovačoch tukov pred tréningom. V Dark Labs Herolean boli oba stimuly kombinované a doplnené o ďalšie prísady a bylinné látky. Medzi ne patrí napríklad Eria, Jarensis, Synefrín HCL, extrakt z čierneho korenia, Yohimbín, Hordenine, atď., A preto tento posilňovač pred tréningom funguje aj ako spaľovač tukov. Váš metabolizmus je stimulovaný na maximum, takže spaľovanie tukov prebieha v turbo režime.

Výhody Dark Labs Herolean:

  1. Hardcore pred tréningom a spaľovač tukov v jednom
  2. Produkt tréningu s DMHA, DMAA a yohimbínom, synefrínom, kofeínom, Eria Jarensis a ďalšími
  3. Posúva vašu tréningovú úroveň na maximum
  4. Mega extreme focus
  5. Viac energie, pumpy a výdrž
  6. Obrovské spaľovanie telesného tuku
  7. Budujte pevnú a chudú svalovú hmotu

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku 30-40 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku 30-40 minút pred tréningom.