Product was successfully added to your shopping cart.
Dark Labs - Flame

Viac pohľadov

Kód produktu: 1155o

Dark Labs

Dark Labs - Flame

100 2 100 0

Rýchly prehľad

Flame ako jediná extrémna predtréningovka na svete obsahuje až 500 mg Eria Jarensis extraktu, ktorý spolu v kombinácií s 300 mg DMHA a 400 mg kofeínu vás nabudí na NIEKOĽKO HODÍN a nespôsobuje žiadny crash efekt - náhly pád a útlm energie.

Hlavná zložka:Eria Jarensis extract

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

* Povinné pole

34,90 €

Detaily

Flame je nová nabušená predtréningovka od známej firmy Dark Labs, ktorá vyrába len tie najlepšie a najsilnejšie predtréningovky ako CRACK či Herolean. 
Od nového Flame môžete očakávať taktiež extrémne účinky ako od CRACK či Herolean.

Flame ako jediná extrémna predtréningovka na svete obsahuje až 500 mg Eria Jarensis extraktu, ktorý spolu v kombinácií s 300 mg DMHA a 400 mg kofeínu vás nabudí na NIEKOĽKO HODÍN a nespôsobuje žiadny crash efekt - náhly pád a útlm energie.

Flame je nabitý ešte množstvom ďalších prvotriednych látok charakteristikcých pre extrémne predtréningovky ako Hordenine, Alpha Yohimbine, Naringin, Agmatin Sulfát, Extrakt čierneho korenia a ďalšie. 

Vďaka tejto extrémnej a výnimočnej synergickej kombinácií látok na čele s Eria Jarensis sa bude Flame byť o prvé priečky najlepších predtréningoviek 2021! 

Extrakt z Eria Jarensis

Extrakt z Eria Jarensis alebo N-fenetyl-dimetylamín je v Austrálii zakázaný stimulant, o ktorom sa vie, že vzbudzuje záujem kvôli jeho podobnostiam s populárnymi zakázanými látkami vrátane efedrínu, DMAA a AMP-citrátu.
Eria Jarensis môže byť klasifikovaný ako neuromodulátor v centrálnom nervovom systéme, čo prináša nespočetné množstvo atraktívnych výhod pre kognitívne funkcie človeka. Má účinky zvyšujúce náladu vďaka svojej schopnosti zvyšovať hladinu dopamínu a noradrenalínu v tele.
Zistilo sa, že extrakt z Eria Jarensis alebo N-fenetyl-dimetylamín dáva používateľom euforický pocit. Tieto hormóny tiež súvisia so zvýšením úrovne koncentrácie, bdelosti a zamerania, zatiaľ čo iné tiež uviedli, že extrakt z Eria Jarensis alebo N-fenetyl-dimetylamín súvisel so znížením chuti do jedla, pôsobil ako brochodilatátor a znižoval pocity úzkosti!

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Daniel 28.12.2021
    Vobec nesklamalo

    Vybusnost 10/10 Pumpa 12/10 Focus 10/10

  2. Aďo R. 11.4.2021
    Nesklamalo

    od dark labs som vyskusal uz vsetky predtreningovky a ziadna z nich ma nesklamala... to iste plati aj pri tejto novinke... pumpa/energia/sustredenie/ 9/10/10

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom