0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Cartel Labs - OMERTA

Viac pohľadov

Cartel Labz Omerta 300g

100 3 100 0

Rýchly prehľad

Predtréningovka ktorá vás dostane do varu! OMERTA od Cartel Labs je zmesou tých najlepších stimulantov ktoré vám dodajú obrovskú energiu, fokus na tréning a skvelo napumpujú vaše žily! Omerta je unikátna svojim zložením pretože nielenže obsahuje najsilnejši stimulant D- M- A- A ale obsahuje aj jeho len o niečo slabší klom DMHA! Svojim synegickým pôsobením spolu aj s kofeínom vám zaručí, že vyťažíte zo svojho tréningu maximum.

Dostupnosť: Skladom

37,90 €

* Povinné pole

37,90 €

Detaily

Predtréningovka ktorá vás dostane do varu! OMERTA od Cartel Labs je zmesou tých najlepších stimulantov ktoré vám dodajú obrovskú energiu, fokus na tréning a skvelo napumpujú vaše svaly! Omerta je unikátna svojim zložením pretože nielenže obsahuje najsilnejši stimulant D- M- A- A ale obsahuje aj jeho len o niečo slabší klom DMHA! Svojim synegickým pôsobením spolu aj s kofeínom vám zaručí, že vyťažíte zo svojho tréningu maximum.

Tým sa to však nekončí OMERTA obsahuje aj ďalšie skvelé látky ako Agmatín Sulfát, Synefrín, Citrulín malát, Higenamín HCL, Hordenín HCL, Yohimbine HCL a mnoho ďalších silných látok, ktoré vám zaručia HULK MOOD pri tréningu.
Navyše OMERTA je obohatená o vitamín B12, D3, C, magnézium a vápnik.

DMAA (120mg)
Silný stimulant ktorý ovplyvňuje centrálny nervový systém blokovaním noradrenalínu. DMAA ďalej z nervového systému podnieti uvoľňovanie dopamínu, vďaka ktorému zvyšuje sústredenie, energiu, poskytuje dobrú náladu a zlepšuje tréning.

DMHA (100mg)
V doplnkoch sa vyskytuje aj pod iným názvom: 2-aminoisoheptane. DMHA je stimulant, ktorý zvyšuje energiu a potláča chuť do jedla. Pochádza z rastliny známej ako Aconitum Kusnezoffii. DMHA je mimoriadne silná látka, ktorá umožňuje trénovať ťažšie, dlhšie a s extrémnym sústredením. DMHA sa označuje ako náhrada DMAA s podobnými stimulačnými vlastnosťami. Účinne podporuje kognitívne funkcie. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 1 odmerku v 300ml vody a užite 30-45 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Určené pre osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre dojčiace a kojace ženy. Konzultujte užívanie doplnku so svojím lekárom alebo odborníkom na výživu, ak máte nasledujúce ochorenia alebo ťažkosti: vysoký alebo nízsky krvný tlak, srdcová arytmia, akékoľvek problémy zo srdcom, disfunkcie alebo problémy pečene, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou alebo dýchaním. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Skladujte v suchu a mimo dosahu malých deti. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

 1. Petr 22.10.2022
  HARD

  Super pumpa. Pokud objednáte, začněte jako u většiny USA NO poloviční dávkou. Celá je fakt peklo.

 2. Patrik H. 21.10.2020
  DELO!!

  Najsilnejšia predtréningovka akú som kedy mal

 3. Marián P. 30.9.2020
  Maximálne som s omertou spokojný... šlape skvele, akurát 1 odmerka je už moc silná na mna.. inak chuť, rozpustnosť žiadny problem

  Maximálne som s omertou spokojný... šlape skvele, akurát 1 odmerka je už moc silná na mna.. inak chuť, rozpustnosť žiadny problem

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 1 odmerku v 300ml vody a užite 30-45 minút pred tréningom.