0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
BSN N.O.-XPLODE Legendary

Viac pohľadov

BSN

BSN N.O.-XPLODE Legendary

Dostupnosť: Skladom

35,90 €

* Povinné pole

35,90 €

Detaily

No-Xplode od BSN má novú receptúru, v ktorej nájdete zložky ako vysoké množstvo vitamínov, aminokyselín, beta-alanínu, kofeínu a antioxidantov. 

NO-XPLODE je originálna BSN predtréningovka, teraz preformulovaná s novou  zmesou, ktorá zvyšuje energiu, focus a napumpovanosť svalov. NO-XPLODE vám poskytne všetko, čo potrebujete, aby ste dostali svoj výkon na maximumVitamín C a niacín prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu. Kofeín prispieva k zvýšeniu bdelosti a zlepšeniu koncentrácie.

BSN vylepšil NO-XPLODE, aby vám poskytol vzorec, ktorý potrebujete, aby ste posunuli svoj tréning na novú úroveň. Výbušná energia   Teraz s 200 mg kofeínu vám NO-XPLODE dodá energiu a sústredenie potrebné na to, aby vám pomohol maximalizovať každú minútu vášho tréningu. BSN vylepšilo zmes Thermic Energy, takže môžete intenzitu tréningu posunúť na novú úroveň. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Rozmiešajte 13 g (3 odmerky) v 200 ml studenej vody. Odporúčaná konzumácia je približne 30-40min pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie