0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
APS Mesomorph V4

Viac pohľadov

APS

APS Mesomorph V4 ( verzia 2020 )

100 3 100 0

Rýchly prehľad

Nový Mesomorpg V4 je parádna predtréningovka pre všetkých, ktorí milujú silné predtréningovky! Unikátne zloženie vám zaistí výbušné nabudenie a napumpovanie svalov, ktoré posunú váš tréning na úplne nový level.

Hlavná zložka:DMAA, DMHA, 2-aminoizoheptán

Dostupnosť: Skladom

44,50 €

* Povinné pole

44,50 €

Detaily

Nový Mesomorpg V4 je parádna predtréningovka pre všetkých, ktorí milujú silné predtréningovky! Unikátne zloženie vám zaistí výbušné nabudenie a napumpovanie svalov, ktoré posunú váš tréning na úplne nový level. 

Vďaka extrémnemu návalu energie a dokonalému napumpovaniu je Mesomorph® novým kráľom predtréningoviek. Mesomorph® využíva unikátne zloženie posilňovačov sústredenia a energie na zabezpečenie toho, aby váš tréning dosiahol maximálneho možného potenciálu.

Nový Mesomorph V4 obsahuje bombastickú kombináciu najsilnejších stimulantov DMAA a DMHA pre maximálne nabudenie!

Geranium Extract DMAA - Najsilnejší stimulant. Stimuluje proces znižovania telesného tuku a pomáha zvyšovať intenzitu tréningu. Funguje skvele ako stimulant aj ako spaľovač tukov, najmä v kombinácii s kofeínom a inými látkami stimulujúcimi nervový systém. Táto účinná látka veľmi efektívne poskytuje silnú stimuláciu organizmu. Nepriamo stimuluje zvýšenie adrenalínu v tele a priamo aktivuje adrenergné receptory. Poskytuje silné zvýšenie energie, vzrušenia a koncentrácie. V kombinácii s kofeínom sa zvyšuje jeho účinnosť. Po preniknutí do nervového systému Geranium stimuluje uvoľňovanie dopamínu, vďaka čomu zaisťuje sústredenie a dobrú náladu, čo je počas tréningu kľúčové. 

DMHA - silný stimulant s účinkom podobným DMAA. Ovplyvňuje centrálny nervový systém zvýšením hladiny dopamínu a noradrenalínu. Intenzívne cvičenie v kombinácii s použitím DMHA prináša fenomenálne výsledky v podobe potlačenie chuti do jedla, zníženie telesného tuku, silného nabudenia a zníženia pocitu únavy. Prípravok je zaujímavou alternatívou pre ľudí, ktorí majú radi účinky  DMAA, ale vykazujú zlú toleranciu k tomuto stimulantu. Chemická štruktúra DMHA a DMAA je veľmi podobná, preto je ich pôsobenie podobné. 

Nový Mesomorph® V4 obsahuje tiež veľmi účinné látky ako 2-aminoizoheptán ( podobný stimulant DMAA ), extrakt z pelargónie, agmatín sulfát, theobromín a veľké množstvo daľšich bombastikckých látok! 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

 1. Róbert P. 5.4.2021
  Kvalitka

  Kvalitka, odcvičíte s ňou tak ako nikdy predtým, odporúčam

 2. Erik T. 9.3.2021
  šupa!!

  maximalna spokojnost s. tymto novym v4 mesomorphom, beriem znovu urcite

 3. Marek G. 29.12.2020
  Dobra šupa

  Dobra šupa, som maximalne spokojny s novym mezomorfom

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie