Product was successfully added to your shopping cart.
APS Mesomorph V4

Viac pohľadov

Novinka

Kód produktu: 1133s

APS

APS Mesomorph V4 ( verzia 2020 )

100 1 100 0

Rýchly prehľad

Nový Mesomorpg V4 je parádna predtréningovka pre všetkých, ktorí milujú silné predtréningovky! Unikátne zloženie vám zaistí výbušné nabudenie a napumpovanie svalov, ktoré posunú váš tréning na úplne nový level.

Hlavná zložka:DMAA, DMHA, 2-aminoizoheptán

Dostupnosť: Skladom

37,90 €

* Povinné pole

37,90 €

Detaily

Nový Mesomorpg V4 je parádna predtréningovka pre všetkých, ktorí milujú silné predtréningovky! Unikátne zloženie vám zaistí výbušné nabudenie a napumpovanie svalov, ktoré posunú váš tréning na úplne nový level. 

Vďaka extrémnemu návalu energie a dokonalému napumpovaniu je Mesomorph® novým kráľom predtréningoviek. Mesomorph® využíva unikátne zloženie posilňovačov sústredenia a energie na zabezpečenie toho, aby váš tréning dosiahol maximálneho možného potenciálu.

Nový Mesomorph V4 obsahuje bombastickú kombináciu najsilnejších stimulantov DMAA a DMHA pre maximálne nabudenie!

Geranium Extract DMAA - Najsilnejší stimulant. Stimuluje proces znižovania telesného tuku a pomáha zvyšovať intenzitu tréningu. Funguje skvele ako stimulant aj ako spaľovač tukov, najmä v kombinácii s kofeínom a inými látkami stimulujúcimi nervový systém. Táto účinná látka veľmi efektívne poskytuje silnú stimuláciu organizmu. Nepriamo stimuluje zvýšenie adrenalínu v tele a priamo aktivuje adrenergné receptory. Poskytuje silné zvýšenie energie, vzrušenia a koncentrácie. V kombinácii s kofeínom sa zvyšuje jeho účinnosť. Po preniknutí do nervového systému Geranium stimuluje uvoľňovanie dopamínu, vďaka čomu zaisťuje sústredenie a dobrú náladu, čo je počas tréningu kľúčové. 

DMHA - silný stimulant s účinkom podobným DMAA. Ovplyvňuje centrálny nervový systém zvýšením hladiny dopamínu a noradrenalínu. Intenzívne cvičenie v kombinácii s použitím DMHA prináša fenomenálne výsledky v podobe potlačenie chuti do jedla, zníženie telesného tuku, silného nabudenia a zníženia pocitu únavy. Prípravok je zaujímavou alternatívou pre ľudí, ktorí majú radi účinky DMAA, ale vykazujú zlú toleranciu k tomuto stimulantu. Chemická štruktúra DMHA a DMAA je veľmi podobná, preto je ich pôsobenie podobné. 

Nový Mesomorph® V4 obsahuje tiež veľmi účinné látky ako 2-aminoizoheptán ( podobný stimulant DMAA ), extrakt z pelargónie, agmatín sulfát, theobromín a veľké množstvo daľšich bombastikckých látok! 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 20 a viac rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu. NEKOMBINOVAŤ S ALKOHOLOM A DROGAMI! Neslúži ako náhrada pestrej a rozmanitej stravy. Pred užitím si preštudujte návod na použitie (eliteku) a dodržiavajte odporúčané dávkovanie.

  1. Marek G. 29.12.2020
    Dobra šupa

    Dobra šupa, som maximalne spokojny s novym mezomorfom

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie