0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Anabolic Design - Life Liver

Viac pohľadov

AD Life

AD Life Liver +

Hlavná zložka:Liver blend
Hmotnosť:90tbl

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

Detaily

AD Life Liver + je najpokročilejší doplnok na detoxikáciu a regeneráciu pečene.

Liver + je dobre navrhnutá synergická matrica, ktorá pomáha pri detoxikácii a regenerácii pečene. Pečeň je jedným z najdôležitejších orgánov a je nevyhnutná pre celkové fungovanie ľudského tela. Denne vykonáva viac ako 500 funkcií a je potrebné ho chrániť. Niektoré z funkcií pečene sú:

  1. Bojuje proti infekciám v tele
  2. Produkuje rýchlu energiu
  3. Pomáha zbaviť sa a neutralizovať odpadové látky a toxíny
  4. Kontroluje hladinu tukov, aminokyselín a glukózy v krvi
  5. Produkuje enzýmy a bielkoviny, ktoré sú zodpovedné za všetky chemické reakcie v tele
  6. Reguluje hormóny vrátane pohlavných hormónov

Ako vidíte, je to iba niekoľko funkcií pečene, ale sú to veľmi dôležité funkcie, a ak dôjde k akémukoľvek poškodeniu pečene, môže to narušiť jej správnu funkciu.

Liver + bol navrhnutý tak, aby zabezpečil ochranu pečene a pomáhal udržiavať jeho fungovanie na optimálnej úrovni, aby umožňoval správne fungovanie celého tela.

Liver + predstavuje konečný vzorec na podporu pečene. Vďaka účinnej zmesi 8 najosvedčenejších prísad pri optimalizácii funkcie pečene doplnenie s Liver + zabezpečí, že tento životne dôležitý orgán bude udržiavaný v pôvodnom stave, čo povedie k výraznému zlepšeniu blahobytu a dokonca k potenciálnym výsledkom zloženia tela.

AD Life Liver + odporúčame preventívne užívať všetkým cvičencom, ktorí užívajú prohormóny alebo sarm doplnky na budovanie kvalitnej svalovej hmoty. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 kapsula denne 2 až 3x denne, zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte 4 kapsuly za 24 hodín.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu. 

Ako doplnok výživy pre dospelých dosiahnete pre dosiahnutie najlepších výsledkov 1 kapsulu x 3-krát denne. Zapite pohárom vody medzi jedlami. Neprekračujte 4 kapsuly za 24 hodín.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie