0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
USP Labs Jack3d DMAA+DMHA

Viac pohľadov

USP Labs

USP Labs Jack3d

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

* Povinné pole

42,90 €

Detaily

Jack3d od USP Labs v novej vylepšenej verzii DMAA + DMHA je jednou z najznámejšou a rokmi overenou hardcore predtréningovkou pre tie najťažšie tréningy! Jack3d DMAA + DMHA zvyšuje vytrvalosť, silu, focus, spôsobuje masívnu pumpu a odďaľuje svalovú únavu počas tvrdých tréningov.

Siloví športovci pri užívaní Jack3d DMAA + DMHA zažívajú dlhotrvajúcu motiváciu počas tréningov zdvíhať ťažké váhy a prekonávať svoje limity. Táto hardcore predtréningovka je optimálnou voľbou pre váše ťažké tréningy a ponúka vám obrovskú dávku energie a motivácie cvičiť.

Skrátka Jack3d DMAA + DMHA je pre športovcov, ktorí chcú zo seba dostať to najlepšie. Jack3d je bezpodmienečne so svojím novým zložením jedna z výnimočných hardcore predtréningoviek ktorú sa oplatí vyskúšať! 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie