0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Fake Labs Optimus Prime Ultimate Pre-Workout

Viac pohľadov

Fake Labs Optimus Prime Ultimate Pre-Workout

Rýchly prehľad

Fake Labs prišiel na trh s ďalšou namakanou predtréningovkou menom Optimus Prime ktorá si veľmi rýchlo získala popularitu. Chcete aspoň na chvílu získať silu a vytrvalosť ako Optimus Prime ? Potom rozhodne vyskúšajte túto novinku. 

Dostupnosť: Skladom

42,70 €

* Povinné pole

42,70 €

Detaily

Fake Labs prišiel na trh s ďalšou namakanou predtréningovkou menom Optimus Prime ktorá si veľmi rýchlo získala popularitu. Chcete aspoň na chvílu získať silu a vytrvalosť ako Optimus Prime ? Potom rozhodne vyskúšajte túto novinku. 

Optimus Prime obsahuje 110mg najsilnejšieho stimulantu, čož už je množstvo pri ktorom rozhodne budete cítiť zmeny vo svojom tele. Navyše účinky podporí aj vysoká dávka bezvodného kofeínu, až 400mg. 

O svalovú pumpu taktiež nebudete mať núdzu pretože Optimus Prime obsahuje aj vyvážené množstvo látok na podporu kvalitnej svalovej pumpy. Jedná sa o klasiku ako Beta Alanine, Citruline a predovšetkým Agmatine Sulfate ktorý dokonale rozpumpuje vaše svaly. 

Optimus Prime taktiež obsahuje aj 3mg kreatinu, Niacín a vitamín B12. V neposlednom rade Optimus Prime obsahuje aj Yohimbine HCL ktorý vám pomôže s lepším spaľovaním tukov. K stimulantu a kofeínu je to dokonalá trojica látok ktorá rozhodne zakýve s vašim tukom. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie