0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
GymLabs - Gun Powder

Viac pohľadov

GymLabs - Gun Powder

Rýchly prehľad

Gun Powder od GymLabs je brutálna predtréningovka ktorú rozhodne musíte vyskúšať ak ste fanúšikom hardcore predtréningoviek!

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Gun Powder od GymLabs je brutálna predtréningovka ktorú rozhodne musíte vyskúšať ak ste fanúšikom hardcore predtréningoviek! Táto predtréningovka sa radí medzi najlepšie predtréningovky z roku 2022. Taktiež však nie je najvhodnejšia pre neskúsených užívatelov ktorí nemajú dostatočné skúsenosti so silnými stimulačnými predtréningovkami.

Zloženie Gun Powder je nielen presvedčivé na prvý pohľad, ale zároveň ukazuje, že to výrobca myslí s touto predtréningovkou naozaj vážne. Účinok by mal skutočne ohromiť každého a umožniť tréningy nad rámec vašich možností. 

Gun Powder vytvára stimuláciu pre všetky telesné systémy ktoré sú pri tréningu dôležité čo vedie k maximálnemu fyzickému výkonu.

To vám umožní dostať sa do flow najvyššieho výkonu a maximálne efektívne odcvičiť vaše tréningy! Starostlivo vybrané zloženie účinných látok kladú dôraz na emocionálne funkcie, zvyšujú úroveň motivácie a koncentrácie, podporujú vedenie neurónov, čím zabezpečujú maximálnu výkonnosť nervového systému. Okrem toho optimalizuje energetický metabolizmus, vďaka čomu vám počas tréningu nedôjde energia! 

  1. Masívny príliv energia
  2. Zvýšená motivácia a koncentrácia
  3. Skvelá svalová pumpa
  4. Zvýšená sila a vytrvalosť
  5. Podpora spaľovania tukov 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie