0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Escobar 1,3 Pre Workout Booster

Viac pohľadov

Escobar 1,3 Pre Workout Booster

Rýchly prehľad

Escobar 1,3 Pre Workout Booster je silná predtréningovka ktorá môže hrdo niesť názov Escobar pretože aj keď obsahuje menší počet zložiek tak účinkami sa môže rovnať top predtréningovkám.

Dostupnosť: Skladom

37,90 €

* Povinné pole

37,90 €

Detaily

Escobar 1,3 Pre Workout Booster je silná predtréningovka ktorá môže hrdo niesť názov Escobar pretože aj keď obsahuje menší počet zložiek tak účinkami sa môže rovnať top predtréningovkám. Vysoko účinné aktívne zložky predtréningovky Escobar 1.3 a vysoké dávkovanie sľubujú skvelé výsledky a super nakopnutie pred ťažkými tréningami.

Kto má rád hardcore predtréningovky, tak určite by mal vyskúšať aj „Escobara“. Predtréningovka zaujme najmä skvelým focusom, energiou a svalovou pumpou. Výhodou Escobar 1,3 je že pomáha udržiavať dlhotrvajúcu energiu a zvýšený pocit napumpovania svalov po pomerne dlhú dobu.

V skratke, Escobar 1.3 vám dáva presne to, čo očakávate od hardcore predtréningovky. Máte zaručené, že vaša energia, sila, vytrvalosť výrazne stúpne a trúfnete si na závažia, na ktoré by ste sa normálne ani nepozreli.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu. 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie