0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Diablo Preworkout

Viac pohľadov

Diablo Preworkout

Rýchly prehľad

DIABLO to je predtréningovka ktorá urobí váš tréning diabolsky dobrý! Ak vás už nebaví zažívať stagnáciu vo vašich tréningoch tak rozhodne vyskúšajte predtréningovku Diablo. 

Dostupnosť: Skladom

36,90 €

* Povinné pole

36,90 €

Detaily

DIABLO to je predtréningovka ktorá urobí váš tréning diabolsky dobrý! Ak vás už nebaví zažívať stagnáciu vo vašich tréningoch tak rozhodne vyskúšajte predtréningovku Diablo. 

Táto predtréningovka je postavená na silných stimulantoch ktoré vás poriadnu nakopnú a dostanú z vás maximum. Hlavnými stimulantmi v Diablo je DMHA v množsve 100mg. Táto látka už je sama o sebe dostatočná, no Diablo obsahuje ďalších 15 zložiek ktoré pomáhajú zlepšiť takmer každú oblasť ktorá je potrebná. 
Diablo vám dodá brutálnu energiu a motiváciu na tréning, taktiež napumpuje vaši svaly počas aj po tréningu, výrazne zvýši vašu svalovú vytrvalosť a silu a taktiež vám zaručí ohromný focus na tréning. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie