0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Saber Claws Labs - Riddck

Viac pohľadov

Saber Claws Labs - Riddick

Rýchly prehľad

Predtréningovka Riddck od Saber Claws Labs je silná, účinná a vhodná rovnako pre mužov ako aj ženy. Riddck má skvelý nábeh vďaka ktorému od začiatku tréningu budete cítiť neskutočnú motiváciu cvičiť. 

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

* Povinné pole

34,90 €

Detaily

Predtréningovka Riddck od Saber Claws Labs je silná, účinná a vhodná rovnako pre mužov ako aj ženy. Riddck má skvelý nábeh vďaka ktorému od začiatku tréningu budete cítiť neskutočnú motiváciu cvičiť. 

Riddick sa skladá z dvoch hlavných skupín zložiek pričom jedna je určená na energiu, silu, vytrvalosť a druhá na napumpovanie svalov. Prvá skupina zložiek je Psycho Stimulant Blend kde dominantou je stimulant D-M-A-A v množstve 100mg. 
Druhá skupina zložiek je Plasma Pump Blend ktorá vám zaručí skvelé napumpovanie svalov počas aj po tréningu. 

Ak hľadáte kvalitnú, silnú a vyváženú predtréningovku, ktorá vám pomôže dosiahnuť vaše tréningové ciele, tak Riddick od Sabre Claws Labs je tou správnou voľbou.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku priližne 30 minút pred tréningom. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie