0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Fake Labs Bumblebee

Viac pohľadov

Fake Labs Bumblebee

Rýchly prehľad

Bumblebee od Fake Labs je predtréningovka ktorá rozhodne uspokojí vaše potreby po kvalitnej a silnej predtréningovke. S Bumblebee budete môcť cvičiť dlhšie, intenzívnejšie, sústredenejšie a to všetko s veľkou energiou! 

Dostupnosť: Skladom

42,70 €

* Povinné pole

42,70 €

Detaily

Bumblebee od Fake Labs je predtréningovka ktorá rozhodne uspokojí vaše potreby po kvalitnej a silnej predtréningovke. S Bumblebee budete môcť cvičiť dlhšie, intenzívnejšie, sústredenejšie a to všetko s veľkou energiou! 

Hlavným stimulantom v tejto predtréningovke je 100mg Eria Jarensis. Silnejší účinok podporí navyše až 400mg bezvodného kofeínu vďaka čomu má Eria Jarensis ešte silnejší a dlhotrvácnejší účinok, tieto dve látky totižto spolu geniálne synergicky spolupracujú. 

Agmatine Sulfate, L-Citruline, AAKG a Glycelor sa postarajú o slušnú svalovú pumpu počas aj po tréningu. Bumblebee taktiež obsahuje 200mg vitamínu C a 500mg vitamínu B12. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie