0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Phoenix Labs Venom

Viac pohľadov

Phoenix Labs Venom

100 1 100 0

Rýchly prehľad

Venom od Phoenix Labs je top predtréningovka ktorá z vás urobí vo fitku lepšieho človeka. Vyskúšajte túto novú predtréningovku z dielne Phoenix Labs a posunte svoje tréningy ešte ďalej! 

Dostupnosť: Skladom

35,90 €

* Povinné pole

35,90 €

Detaily

Venom od Phoenix Labs je top predtréningovka ktorá z vás urobí vo fitku lepšieho človeka. Vyskúšajte túto novú predtréningovku z dielne Phoenix Labs a posunte svoje tréningy ešte ďalej! 

Venom obsahuje silné stimulanty na jednu dávku, takže neskúsení užívatelia by mali začať s polovičnou dávkou tejto predtréningovky. Ďalej Venom obsahuje taktiež Ephedra Extract ktorý vám pomôže s lepším spaľovaním tukov, no zároveň je to aj kvalitný stimulant. 
Nezabudnime tiež na látky ako Agmatine Sulfate, Synpehrine HCL, Beta Alanine, Hordenine HCL, Choline Bi-Tartrate, L-Norvalinne a Caffeine Anhydrous. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Palish 7.3.2024
    Pecka

    Zkusil jsem a strašně překvapil. I když jsem strašně unavený vytáhne mě z toho a trénink odjedu jak potřebuji.

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie