0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Phoenix Labs Black Spider 50 EPH 300G

Viac pohľadov

Phoenix Labs Black Spider 50 EPH 300G

Rýchly prehľad

Black Spider 50 EPH je novinka od Phoenix Labs ktorú poriadne nabušili zložením.

Dostupnosť: Skladom

36,90 €

Detaily

Black Spider 50 EPH je novinka od Phoenix Labs ktorú poriadne nabušili zložením. Black Spider 50 EPH ponúka 2 v 1 doplnok pred tréningom pretože má zloženie vyskladané tak aby perfektne fungoval ako predtréningovka a zároveň silný spaľovač tukov. 

Klasická verzia Black Spider je známa svojim veľmi silným účinkom a verzia 50 EPH posúva tento limit ešte ďalej. Ide o úplne novú verziu s ešte silnejšími účinkami.
Do názvu dostal Black Spider príponu 50 EPH preto pretože jeho hlavnou dominantou je Ephedra ( 50mg ) - známa ako najsilnejší spaľovač tukov. Ephedra vám zaručí, že váš metabolizmus sa poriadne naštartuje spolu so silným termogénnym efektom a zároveň Ephedra vie človeka aj pekne nakopnúť. Celkovo vďaka prepracovanému zloženiu a látok ako DMAE, 5-HTP, DL-Phenylalanine a podobne má Black Spider 50 EPH veľmi stimulačný účinok. Takže môžete sa tešiť aj na poriadnu dávku energie, focusu na tréning a silnej motivácie cvičiť.

  1. Obsahuje Ephedru
  2. Silný účinok na spaľovanie tukov
  3. Silný stimulačný efekt
  4. Dodáva energiu a focus 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 20-30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie