0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hi-Tech Pharmaceuticals Lipodrene Hardcore Black DMHA

Viac pohľadov

Hi-Tech Pharmaceuticals

Hi-Tech Pharmaceuticals Lipodrene Hardcore DMHA - 90 Caps

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

Detaily

Lipodrene Hardcore DMHA od Hi-Tech Pharmaceuticals je brutálny spaľovač tukov pre tých najnáročnejších športovcov ktorí vyžadujú silné a kvalitné doplnky! 
Lipodrene Hardcore je vylepšená verzia známeho a veľmi obľúbeného spaľovača Lipodrene ktorý je už sám o sebe veľmi silný a účinný, no Hi-Tech Pharmaceuticals prišiel na trh ešte so silnejšou verziou ktorá zbúra všetky limity v spaľovaní tukov. 

Lipodrene Hardcore DMHA okrem veľmi dobrého spaľovania tukov vám poskytne silnú dávku energie a pomôže veľmi efektívne kontrolovať chuť do jedla. Ďalšou veľmi dôležitou výhodou je, že vám účinne odstraňuje vodu zadržanú v podkožnom tkanive vďaka čomu vyrisujete svoju postavu omnoho efektívnejšie a viditelnejšie. 

  1. Veľmi silný spaľovač tukov
  2. Potláča chuť do jedla
  3. Odstraňuje zadržanú vodu z tela
  4. Dodáva veľké množstvo energie
  5. Zlepšuje koncentráciu a výdrž

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 kapsule denne. Ideálne 1 pred tréningom a 1 počas dňa, nie však vo večerných hodinách. 

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie