0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Cloma Pharma - Asia Black

Viac pohľadov

Cloma pharma

Cloma Pharma - Asia Black 100 Caps

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

Detaily

Asia Black od Cloma Pharma je veľmi kvalitný americký spaľovač s obsahom Ephedri ktorý vám rozhodne pomôže urýchliť spaľovanie tuku. Asia Black útočí na vaše tuky z viacerých strán, naštartuje váš metabolizmus, má termogénny efekt, znižuje chuť do jedla a taktiež vás slušne nakopne čo znamená, že budete vládat trénovať dlhšie a intenzívnejšie vďaka čomu spálite aj viac kalórií. 

Dominantou Asia Black je že obsahuje 25mg Ephedri, to však nie je všetko. Asia Black obsahuje aj ďalších 18 vysoko aktívnych zložiek, ktoré spolu pôsobia synergicky.
Vďaka zlúčeniu všetkých 19 zložiek vznikol brutálny spaľovač tukov ktorému by ste rozhodne mali dať šancu ak milujete silné spaľovače a myslíte to s chudnutím naozaj vážne. 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu priližne 30 minút pred tréningom. Poprípade druhú kapsulu doobeda.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu. 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie