0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
GymLabs - Shot Gun

Viac pohľadov

GymLabs - Shot Gun 60 Caps

Dostupnosť: Skladom

34,90 €

Detaily

Shot Gun od GymLabs je spaľovač tukov ktorý chcete vyskúšať! Shot Gun je veľmi silný spaľovač tukov ktorý netreba brať na ľahkú váhu. Taktiež veľmi dobre funguje ako nakopávač pretože obsahuje najsilnejšie stimulanty ktoré sa pridávajú aj do silných predtréningoviek. Stimulanty ako DMAA, DMHA či Eria Jarensis. 

Ste pripravení posunúť svoj tréning do úplne novej dimenzie? Potom je spaľovač Shot Gun pre vás to pravé! Tento vysoko kvalitný spaľovač je špeciálne navrhnutý tak, aby podporil spaľovanie tukov a maximalizoval výsledky tréningu. Určite ho nekombinujte so žiadnou stimulačnou predtréningovkou a neužívajte vo večerných hodinách! 

So Shot Gun zažijete explozívny nárast energie, ktorý vás bude poháňať aj pri tých najnáročnejších tréningoch. Starostlivo vybraná zmes účinných zložiek bola špeciálne vyvinutá, aby vám poskytla energiu, sústredenie, vytrvalosť a maximálny výkon popri tom ako budete spaľovať tuky. 
Čo viac si priať ako brutálny spaľovač spojený s účinkami brutálnej predtréningovky ? 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 2 kapsule približne 30-40min pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie