0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hammer Labz Lipo Shred DMHA 60 caps

Viac pohľadov

Hammer Labz

Hammer Labz Lipo Shred DMHA 60 caps

Dostupnosť: Skladom

36,90 €

Detaily

Lipo Shred od Hammer Labz je naozaj silný a kvalitný spaľovač tukov založený na viacerých účinných zložkách so stimulačnými, nootropnými a termogénnymi účinkami. 
Lipo Shred predovšetkým obsahuje vysokú dávku DMHA až 250mg na jednu dávku vďaka čomu budete mať dostatok energie aj na dva tréningy po sebe. 

Tento spaľovač tukov obsahuje aj najsilnejšiu formu Yohimbínu a to Alpha Yohimbine, chudnutie v problémových partiách pôjde o to ľahšie. Yohimbine totižto dokáže blokovať špecifické receptory v organizme vďaka čomu podporuje chudnutie v problémových partiách ako brucho, zadok a stehná. 

Lipo Shred ďalej obsahuje naozaj široké množstvo skvelých zložiek ktoré veľmi efektívne podporujú chudnutie. Obsahuje napríklad Synephrine, Higenamine HCL, Hordenine HCL, White Willow Extract, Paradoxine, Cayenne pepper, Noopept a vcelku mnoho ďalších. 

  1. 250mg DMHA na jednu dávku
  2. Obsahuje Noopept
  3. Obsahuje Alpha Yohimbine
  4. Silný stimulačný a energizujúci efekt
  5. Silný termogénny efekt

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 2 kapsule približne 30-40min pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie