0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Cloma Pharma - China White

Viac pohľadov

Cloma pharma

Cloma Pharma - China White 100 Caps

Rýchly prehľad

Cloma Pharma China White - blokátor chuti do jedla a spaľovač tukov. China White je výživový doplnok novej generácie, ktorý dosahuje úžasné výsledky v procese spaľovania tukov. Spoločnosť Cloma Pharma, výrobca tohto produktu, je lídrom vo výrobe prostriedkov na chudnutie. Jedinečná zmes prírodných zložiek nielenže pomáha účinne chudnúť, ale mení aj pohľad na chudnutie.

Dostupnosť: Skladom

33,90 €

Detaily

China White 100 caps spaľovač tukov:

  • Silný účinok na redukciu tuku,
  • Silné zníženie chuti do jedla,
  • Zlepšenie zloženia postavy,
  • Rýchle výsledky

Ako zmes ECA funguje?
Patentovaná zmes ECA (efedrín, kofeín, aspirín) je najlepšou redukčnou súpravou a jej užívanie vedie k úbytku hmotnosti, predovšetkým znížením množstva tukového tkaniva v tele. Najsilnejšou zložkou zmesi je efedrín, ale zistilo sa, že v kombinácii s kofeínom a aspirínom dokáže oveľa viac.

Doplnok obsahuje silné výťažky z osvedčených bylín, ktoré majú široké spektrum účinku. Dodávajú dodatočný "náboj", pokiaľ ide o redukciu tukového tkaniva, zlepšujú náladu, koncentráciu, regeneráciu a pôsobia zdraviu prospešne.

China White 25 ephedra spaľovač tukov - zložky:

ECA - potláča schopnosť organizmu vytvárať telesný tuk. Samotný kofeín zvyšuje hladinu adrenalínu v krvi, čím zvyšuje lipolýzu. Niektoré štúdie ukázali, že silným účinkom užívania zmesi môže byť potlačenie chuti do jedla, čo pomáha držať zavedenú redukčnú diétu

Kyselina acetylsalicylová - je škodlivá pre žalúdok, preto bol v doplnku použitý extrakt z kôry vŕby bielej. Z derivátov kyseliny salicylovej obsiahnutých v kôre si telo vytvára kyselinu salicylovú, ktorá je výbornou náhradou aspirínu a nespôsobuje vedľajšie účinky

Doplnok obsahuje silné extrakty, osvedčené byliny, ktoré sa vyznačujú širokým spektrom pôsobenia. Dodávajú extra "náboj", pokiaľ ide o redukciu telesného tuku, zlepšujú náladu, sústredenie, regeneráciu a pôsobia zdraviu prospešne.

Extrakt z koreňa horského ruženínu - a látky v ňom obsiahnuté pôsobia adaptogénne a posilňujú organizmus proti účinkom fyzickej, psychickej a emocionálnej záťaže. Vyrovnáva činnosť sympatického a parasympatického nervstva, a tým umožňuje dlhodobé fungovanie mozgu bez odpočinku. 

Extrakt z pomarančov horkých - (30 % synefrínu) je zdrojom flavonoidov, limonátov, monoterpénov, glykozidov a synefrínu. Synefrín stimuluje adrenalínové receptory v tukovom tkanive, čo vedie k lipolýze a súčasnej aktivácii termogenézy.

Užívanie extraktu z kôry Yohimbe - poskytuje stimuláciu, pretože zvyšuje uvoľňovanie adrenalínu a noradrenalínu do krvného obehu. Má rozširujúci účinok na cievy a uľahčuje prietok krvi v tele. Blokuje špecifické receptory, ktoré brzdia odbúravanie tukov.

Extrakt zo semien guarany - je bohatým zdrojom kofeínu, teobromínu a antioxidantov. Má stimulačné, antibakteriálne a antioxidačné vlastnosti. Teobromín znižuje krvný tlak, stimuluje a zvyšuje rýchlosť základného metabolizmu, čo zvyšuje energetické náklady organizmu, čo vedie k zvýšenému odbúravaniu tukov. 

Výťažok zo semien Irvingia Gabonensis - je v Spojených štátoch veľmi obľúbeným prostriedkom na chudnutie a boj proti inzulínovej rezistencii a hyperlipidémii. Podľa mnohých štúdií extrakt zo semien afrického manga podporuje účinné chudnutie. 

Extrakt zo zelených kávových zŕn - obsahuje kyselinu chlorogenovú, silný antioxidant, ktorý znižuje množstvo cukru vstrebávaného z tráviaceho traktu. Vďaka tomu telo využíva uložené rezervy v tele, a to podporuje chudnutie

Malinové ketóny - zvyšujú vylučovanie noradrenalínu, ktorý mobilizuje telo k zrýchleniu metabolizmu, a tým zvyšuje spaľovanie tukov. Okrem toho sú zdrojom kyseliny omega-3, zmierňujú zápaly, zlepšujú imunitu a poskytujú lepšiu ochranu organizmu pred voľnými radikálmi

Extrakt z odnože Cissus Quadrangularis - zvyšuje proliferáciu osteoblastov, znižuje bolesť kĺbov a je účinný pri liečbe osteoporózy. Vďaka obsahu antioxidantov má protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Podporuje chudnutie tým, že zlepšuje citlivosť tkanív na inzulín.

Výťažok z olivových listov - v kombinácii so zdravou stravou detoxikuje a zbavuje telo toxínov, a tým uľahčuje chudnutie. Má antioxidačné, antivírusové, protizápalové a protiplesňové účinky. 

Výťažky z efedry, guarany, kôry vŕby bielej a kofeínu poskytujú trvalý a čistý prísun energie a pomáhajú pri chudnutí a kontrole chuti do jedla. Početné adaptogénne látky a antioxidanty zvyšujú odolnosť organizmu na všetkých úrovniach. Prídavok mnohých prírodných výťažkov so zdraviu prospešnými vlastnosťami prispieva k zlepšeniu celkovej kvality života a zdravia.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 kapsulu približne 20-30min pred tréningom. Pred tréningom dodržujte 2-hodinový odstup od jedla.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie