0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Phoenix Double Yohimbine 100 Caps

Viac pohľadov

Phoenix Double Yohimbine 100 Caps

Rýchly prehľad

Double Yohimbine od výrobcu športových doplnkov Phoenix Labs získate dvojnásobnú silu Yohimbe len v jednej kapsule: Yohimbin HCL a alfa yohimbin

Dostupnosť: Skladom

24,90 €

Detaily

S Double Yohimbine od výrobcu športových doplnkov Phoenix Labs získate dvojnásobnú silu Yohimbe len v jednej kapsule: Yohimbin HCL a alfa yohimbin. A vďaka tomu získate trojitý účinok:

  • spaľovač tukov,
  • zvyšovač libida,
  • predtréningový booster.

Yohimbe ako antagonista alfa2 receptorov účinne pôsobí pri znižovaní telesného tuku - je teda ako spaľovač tukov. U mužov sa väčšina alfa-2 receptorov nachádza v oblasti brucha, u žien bývajú umiestnené na stehnách a zadku. A práve tu sa Yohimbe pripája a pomáha uvoľňovať tukové zásoby, takže sa konečne môžete zbaviť tých otravných vložiek.


Yohimbe/Yohimbin sa už mnoho storočí používa na zvýšenie sexuálnej túžby. Okrem zlepšeného libida si však užijete aj intenzívnejšie pocity, väčšiu výdrž a celkovo viac zábavy. Yohimbin sa dokonca používa na riešenie miernych problémov s potenciou, ale môže tiež otvoriť úplne nové svety pre dámy.


Ak užijete Double Yohimbine bezprostredne pred tréningom, budete si užívať extra energiu a pumpu, pretože Yohimbine HCL zlepšuje prietok krvi, zvyšuje metabolizmus a dodáva energiu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 až 2 kapsule denne.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená doporučená  denná dávka sa nesmie presiahnuť. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, vyhľadajte lekára. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Môže obsahovať alergény

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie