0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane Labz Psychotic SAW

Viac pohľadov

Insane Labz

Insane Labz Psychotic SAW

Rýchly prehľad

Insane Labz prišiel na trh s ďalšou brutálnou verziou predténingovky Psychotic. Tentokrát ju nazvali Psychotic SAW. Ak už máte skúsenosti s predtréningovkami Psychotic, tak rozhodne budete chcieť vyskúšať aj túto novinku. 

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Insane Labz prišiel na trh s ďalšou brutálnou verziou predténingovky Psychotic. Tentokrát ju nazvali Psychotic SAW. Ak už máte skúsenosti s predtréningovkami Psychotic, tak rozhodne budete chcieť vyskúšať aj túto novinku. 

Zlepšite svoj zážitok z cvičenia s novinkou Psychotic Saw, ďalšia špičková predtréningovka od Insane Labz, ktorá je navrhnutá tak, aby vás zaplavila brutálna energia a motivácia a vy ste mohli svoje tréningové limity posúvať ďalej a ďalej. Toto zloženie, vytvorené odborníkmi na športovú výživu vám zaručí silný nárast energie, sústredenia, vytrvalosti a svalovej pumpy, čím zaisťuje, že z každého tréningu vyťažíte maximum.

  1. Veľká dávka energie 
  2. Šialená koncentrácia na tréning
  3. Zvyšuje celkový výkon
  4. Dodáva výbušnú silu
  5. Zvyšuje výdrž a vytrvalosť
  6. Zlepšuje spaľovanie tukov

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 20-30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie