0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Insane Labz Psychotic Clear

Viac pohľadov

Insane Labz

Insane Labz Psychotic Clear

Rýchly prehľad

Psychotic Clear od Insane Labz je nová a silná predtréningovka z rady Psychotic predtréningoviek. Psychotic bola vždy veľmi populárna predtréningovka, avšak v minulosti vždy obsahoval patentované zloženie, čo znamená, že nepoznáte presné dávky zložiek v predtréningovke. 

Dostupnosť: Skladom

44,90 €

* Povinné pole

44,90 €

Detaily

Psychotic Clear od Insane Labz je nová a silná predtréningovka z rady Psychotic predtréningoviek. Psychotic bola vždy veľmi populárna predtréningovka, avšak v minulosti vždy obsahoval patentované zloženie, čo znamená, že nepoznáte presné dávky zložiek v predtréningovke. Psychotic Clear to všetko mení, Psychotic Clear má plne odkryté zloženie, takže poznáte zložky v ňom, ako aj presné dávkovanie. 

Psychotic Clear je predtréningovka ktorá posunie váš tréning do úplne novej dimenzie stimulácie a intenzity. V dnešnej dobe, keď trh so športovými suplementmi prekvitá, nie je jednoduché nájsť tú správnu predtréningovku, ktorá vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. My však pre vás máme odpoveď – Insane Labz Psychotic Clear.

  1. Skvelá svalová pumpa
  2. Veľký príliv energie
  3. Zvýšený výkon a vytrvalosť
  4. Zvýšená sila
  5. Zvýšená chuť do tréningu 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie