0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hi-Tech Pharmaceuticals Lipodrene Xtreme 90 Caps

Viac pohľadov

Hi-Tech Pharmaceuticals

Hi-Tech Pharmaceuticals Lipodrene Xtreme 90 Caps

Rýchly prehľad

Hi-Tech Pharmaceuticals Lipodrene Xtreme 90 Caps je revolučný spalovač tukov, ktorý vám môže pomôcť dosiahnuť vaše fitness ciele rýchlo a efektívne

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

Detaily

Hi-Tech Pharmaceuticals Lipodrene Xtreme 90 Caps je revolučný spalovač tukov, ktorý vám môže pomôcť dosiahnuť vaše fitness ciele rýchlo a efektívne. Tento vysoko účinný doplnok stravy obsahuje unikátnu zmes kľúčových zložiek, ktoré spolupracujú na zvýšení vášho metabolizmu, zlepšení výdrže a podpore spaľovania tukov.

Jednou z hlavných zložiek Lipodrene Xtreme 90 Caps je efedra, ktorá je známa svojimi termogénnymi vlastnosťami a schopnosťou zvýšiť energetický výkon. Okrem toho obsahuje aj yohimbín, ktorý môže pomôcť s redukciou telesného tuku a zlepšením kardiovaskulárneho zdravia. Kofeín je ďalšou dôležitou zložkou, ktorá vám poskytne potrebný energetický náboj na vaše tréningy.

S Lipodrene Xtreme 90 Caps môžete očakávať zvýšenú termogenézu, zlepšenú koncentráciu a lepšiu výdrž počas tréningov. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí chcú maximalizovať svoj výkon a dosiahnuť svoje fitness ciele rýchlo a efektívne.

Objednajte si Lipodrene Xtreme 90 Caps ešte dnes a začnite cítiť rozdiel vo vašom tréningu!

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1-2 kapsule približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie