0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hero Nutrition - Red Alert

Viac pohľadov

Hero Nutrition - Red Alert

Rýchly prehľad

Red Alert predtréningovka od výrobcu Hero Nutrition je naozaj silná predtréningovka ktorá zaujme všetkých nadšensov silných usa predtréningoviek.

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Red Alert predtréningovka od výrobcu Hero Nutrition je naozaj silná predtréningovka ktorá zaujme všetkých nadšensov silných usa predtréningoviek. Red Alert obsahuje až 120mg DMAA, čo už je samo o sebe dosť. Hero Nutrition však do Red Alert doplnik aj 200mg Éria Jarensis (N-Phenethyl Dimethylamine) čo je látka účinkami veľmi podobná DMAA či Efedrínu. Zaručuje naozaj skvelú stimuláciu organizmu a taktiež dodáva eufóriu podobne ako DMAA. 

Tieto dve zložky sú v Red Alert tie najhlavnejšie dá sa povedať, mimo nich však Red Alert obsahuje množstvo ďalších látok ktoré maximalizujú účinok predtréningovky. Red Alert obsahuje látky ako bezvodný kofeín, beta alanín, citrulín malát, choline bitartrate, hordenine hcl, higenamine hcl, huperzine a, alpha yohimbin a množstvo ďalších. 
Red Alert tiež obsahuje zopár vitamínov ako vitamín B12, vitamín C a D3.  

  1. Brutálna energia
  2. Silná stimulácia organizmu
  3. Skvelá svalová pumpa
  4. Zvýšená výdrž a chuť trénovať
  5. Super ulta focus na tréning 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie