0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Hammer Labz - Monster Strength

Viac pohľadov

Hammer Labz

Hammer Labz - Monster Strength

Rýchly prehľad

Monster Strenght je nadupaná predtréningovka z dielne americkej firmy Hammer Labz ktorá váš tréning odpáli na nový level! 

Hlavná zložka:DMHA

Dostupnosť: Skladom

39,90 €

* Povinné pole

39,90 €

Detaily

Monster Strenght je nadupaná predtréningovka z dielne americkej firmy Hammer Labz ktorá váš tréning odpáli na nový level! 
Monster Strenght patrí k silným predtréningovkám s vysokým obsahom stimulantov - najmä DMHA (až 300mg), takže ak hľadáte niečo silnejšie než bežne kúpite u nás vo fitness obchodoch či e-shopoch, tak Monster Strenght je tá správna voľba. 

Monster Strenght sa skladá z najsilnejších látok ktoré majú vysoko stimulačný a povzbudzujúci charakter, dodávajú obrovskú svalovú silu, svalovú pumpu a koncentráciu. 

  1. Extrémne napumpovanie a mravčiaci pocit
  2. „focus“ na tréning
  3. Až 300mg DMHA !
  4. Zvýšená vytrvalosť a sila

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: 1 odmerka 30 minút pred tréningom

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt by mali užívať iba dospelí vo veku 18 a viac rokov. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie