0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Fake Labs Psychopath

Viac pohľadov

Fake Labs Psychopath

Rýchly prehľad

Fake Labs - PSYCHOPATH je skutočne hardcore predtréningový doplnok. Odporúčame ho len skúseným jedincom, ktorí majú s podobnými produkty skúsenosti. PSYCHOPATH od Fake Labs je jedným z najúčinnejších predtréningových doplnkov dostupných na trhu.

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

* Povinné pole

42,90 €

Detaily

Fake Labs - PSYCHOPATH je skutočne hardcore predtréningový doplnok. Odporúčame ho len skúseným jedincom, ktorí majú s podobnými produkty skúsenosti. PSYCHOPATH od Fake Labs je jedným z najúčinnejších predtréningových doplnkov dostupných na trhu.

Jedinečnou vlastnosťou PSYCHOPATH od Fake Labs je obsah patentovanej zložky AMPiberry, ktorá zvyšuje účinnosť ďalších látok v produkte, ako je kofeín, taurín, beta-alanín a podobne. Táto zložka tiež predlžuje ich účinnosť o 2 až 3 hodiny, čo je neuveriteľné!

Kvalita obsiahnutých látok je tiež zaručená, pretože PSYCHOPATH sa vyrába v zariadeniach certifikovaných cGMP a prechádza prísnymi mikrobiologickými testami, čo zabezpečuje čisté zložky najvyššej kvality.

PSYCHOPATH od Fake Labs obsahuje vysoké množstvo kofeínu, kreatínu, beta-alanínu a ďalších silných látok, preto odporúčame začať s polovičnou dávkou a postupne zvyšovať podľa tolerance.

Účinky PSYCHOPATH od Fake Labs zahŕňajú:

  • obrovskú energiu,
  • výbušnosť,
  • zvýšenie sily a zameranie sa na cvičenie.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 20-30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie