0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Fake Labs Psychodelic

Viac pohľadov

Fake Labs Psychodelic

Rýchly prehľad

Psychodelic je predtréningový doplnok od Fake Labs, ktorý vyniká svojou účinnosťou a vyváženým synergickým pomermom overených zložiek. 

Dostupnosť: Skladom

42,90 €

* Povinné pole

42,90 €

Detaily

Psychodelic je predtréningový doplnok od Fake Labs, ktorý vyniká svojou účinnosťou a vyváženým synergickým pomermom overených zložiek. Tento produkt je taký účinný, že sa môže odvážne vyrovnať aj najlepším predtréningovým doplnkom sveta, ako sú Psychotic, I am God a podobné.

Psychodelic priamo stimuluje agresivitu, výbušnosť a aktivuje vašu dravú náladu. Obsahuje množstvo extrémne silných zložiek, ktoré vás naplnia brutálnou energiou, zlepšia vašu sústredenosť na tréning, napumpujú každý možný aj nemožný sval a stimulujú agresivitu.

Tento predtréningový doplnok nie je vhodný pre začiatočníkov a jedincov bez skúseností s podobnými látkami. Rovnako nie je vhodný pre osoby s kardiovaskulárnymi problémami, vysokým krvným tlakom a inými podobnými zdravotnými ťažkosťami.

Každá dávka Psychodelic obsahuje 3000 mg beta-alanínu, čo vám zaručí pocit, že sa vo vás pohybuje tisíc mravcov a budete mať túžbu cvičiť viac ako kedykoľvek predtým.

Významnou zložkou Psychodelic je patentovaná zložka yohimbin, ktorá zvyšuje účinnosť obsiahnutých stimulantov v produkte. To znamená, že účinky týchto látok budú ešte silnejšie!

Účinky Fake Labs - Psychodelic:

  • Zvýšená agresivita a dravosť
  • Extrémne napumpovanie a mravčiaci pocit
  • Zameranie sa na tréning
  • Zvýšené účinky vďaka zložke yohimbin

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 20-30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie