0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Fake Labs Megatron

Viac pohľadov

Fake Labs Megatron

Rýchly prehľad

Spoznajte novú predtréningovku Megatron od Fake Labs. Vďaka Megatron zažijete veľký príliv energie, zvýšený focus, silu a svalovú pumpu. 

Dostupnosť: Skladom

42,70 €

* Povinné pole

42,70 €

Detaily

Spoznajte novú predtréningovku Megatron od Fake Labs. Vďaka Megatron zažijete veľký príliv energie, zvýšený focus, silu a svalovú pumpu. 
Megatron obsahuje silnú a hlavne účinnú receptúru látok zložených okrem iného z DopaPhin3, extraktu z Dendrobia a Alfa Yohimbínu. Táto predtréningovka je určená pre športovcov, ktorí majú radi silné stimulanty a všeobecne predtréningovky.

Neuveriteľná energia, tréningová agresivita a pôsobivá svalová pumpa, to všetko dostanete z Megatron

DopaPhin3 je zmes prísad, ktorá poskytuje dokonalé množstvo stimulácie. DopaPhin3 bol formulovaný predovšetkým s úmyslom poskytnúť okamžitú dávku euforickej energie, ktorá vám umožní odcvičiť váš tréning sktútočne naplno! 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie