0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dark Labs - P.I.M.P

Viac pohľadov

Dark Labs

Dark Labs - P.I.M.P

Rýchly prehľad

P.I.M.P od Dark Labs je nová silná predtréningovka ktorá sa rozhodne oplatí vyskúšať. Ak máte radi silnú svalovú pumpu tak P.I.M.P je rozhodne pre vás!
Táto predtréningovka síce neobsahuje žiadne stimulanty ako DMHA a podobne, ale zato obsahuje unikátne zložky ktoré nenájdete len tak v hocijakej predtréningovke. 

Dostupnosť: Skladom

45,90 €

* Povinné pole

45,90 €

Detaily

P.I.M.P od Dark Labs je nová silná predtréningovka ktorá sa rozhodne oplatí vyskúšať. Ak máte radi silnú svalovú pumpu tak P.I.M.P je rozhodne pre vás!
Táto predtréningovka síce neobsahuje žiadne stimulanty ako DMHA a podobne, ale zato obsahuje unikátne zložky ktoré nenájdete len tak v hocijakej predtréningovke. 
Predtréningovka P.I.M.Pa je navrhnutá tak aby posunula vaše tréningy na úplne novú úroveň bez energetických výpadkov spojených s predtréningovkami na báze stimulantov. Táto účinná receptúra ​​obsahuje synergickú zmes vedecky preskúmaných zložiek na zvýšenie vášho výkonu a poskytnutie výnimočnej svalovej pumpy. 

L-CitrulínBežne sa používa ako doplnok stravy na podporu športového výkonu a zlepšenie prietoku krvi zvýšením hladiny oxidu dusnatého v tele.

HydroPrime® - Je vysoko kvalitná, vo vode rozpustná forma glycerolu, zlúčeniny známej svojimi osmolytickými vlastnosťami. Pri požití priťahuje a zadržiava vodu, čo vedie k zlepšeniu úrovne hydratácie svalových buniek. Zvýšená hydratácia buniek tiež prispieva k plnšiemu vzhľadu svalov počas tréningu, čím sa zvýši efekt svalovej pumpy. 

Nitrosigine® - Je patentovaný komplex viazaného arginín silikátu vyvinutý spoločnosťou Nutrition 21. Nitrosigine je určený na zvýšenie produkcie oxidu dusnatého v tele, čo vedie k zlepšeniu prietoku krvi a zvýšenému prísunu živín do svalov počas cvičenia. 

Agmatín - Je odvodený od aminokyseliny arginínu a pôsobí ako neuromodulátor v mozgu. Agmatine zvyšuje syntézu NO, podporuje vazodilatáciu a zvyšuje prietok krvi do svalov. To môže viesť k zlepšeniu prísunu živín a kyslíka, čo vedie k posilneniu svalovej pumpy počas tréningu. 

VasoDrive-AP® - Je silný vazorelaxant, ktorý podporuje dilatáciu krvných ciev, zlepšuje cirkuláciu a dodávanie živín do svalov. Táto zložka podporuje optimálny prísun kyslíka a živín, znižuje únavu a zlepšuje vytrvalosť. Medzi výhody VasoDrive-AP patrí zlepšenie pružnosti tepien, podpora využitia glukózy, zníženie zápalu, podpora prekrvenia mozgu a zníženie únavy a bolesti svalov spojenej s cvičením . Poskytuje dlhodobú svalovú pumpu počas tréningu a regeneráciu po tréningu. 

Morská soľMorská soľ, bohatá na esenciálne minerály, pomáha dopĺňať elektrolyty stratené počas intenzívneho tréningu, udržiavať správnu rovnováhu tekutín a predchádzať kŕčom.

L-Norvaline - Je aminokyselina, ktorá inhibuje arginázu, čo umožňuje zvýšenie hladiny arginínu a predĺženú produkciu oxidu dusnatého. To pomáha udržiavať svalové pumpy a podporuje lepší prietok krvi. 

AstraGin®Je patentovaná zmes výťažkov z astragalus membranaceus a panax notoginseng, ktorá zvyšuje vstrebávanie živín. Zvýšením príjmu kľúčových zložiek AstraGin zaisťuje maximálnu účinnosť a výsledky z P.I.M.P

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte jednu odmerku približne 30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

 

 

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie