0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Dark Labs Herolean

Viac pohľadov

Dark Labs Herolean

Rýchly prehľad

Dark Labs prišiel na trh s novou verziou predtréningovky Herolean, no tentorkát je stal z Herolean predovšetkým skvelý stimulačný termogénny spaľovač.

Dostupnosť: Skladom

41,90 €

* Povinné pole

41,90 €

Detaily

Dark Labs prišiel na trh s novou verziou predtréningovky Herolean, no tentorkát je stal z Herolean predovšetkým skvelý stimulačný termogénny spaľovač. Herolean poriadne naštartuje váš metabolizmus a popri tom vás aj poriadne nabudí na tréning. Herolean je prakticky taký spaľovač tukov na báze stimulantov. 
Hlavnými stimulantmi v Herolean je Eria Jarensis - 300mg a DMHA (2-Aminoisoheptane) - 225mg. Už táto kombinácia sama o sebe vás slušne nabudí. Herolean však obsahuje ešte 500mg kofeínu, konkrétne - 300mg bezvodného kofeínu, 100mg kofeín citrát a 100mg dicaffeine malate. 

  1. Intenzívna eufória
  2. Skvelý nárast energie
  3. Efektívne spaľovanie tukov
  4. Zrýchlené spaľovanie kalórií
  5. Laserový focus
  6. Skvelé potlačenie chuti do jedla

 

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE: Užívajte 1 odmerku približne 20-30 minút pred tréningom.

SKLADOVANIE: Uskladňujte mimo dosahu detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. 
UPOZORNENIE: Pred užitím tohto lieku sa obráťte na svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chlade a suchu.

  1. Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

Hodnotenie